WbInsight

KBSL · 8. Hafta · 2023-2024 · 29 Ekim 2023 00:00

Bursa Uludağ Basketbol logosu
Bursa Uludağ Basketbol

91 - 68

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor logosu
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor

Bursa Uludağ Basketbol, Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor karşısında 23 sayı farkla rahat bir galibiyet aldı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Bursa Uludağ Basketbol2225242091
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor1718211268
Dört Faktör
Bursa Uludağ BasketbolKategoriMehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
Tempo
79.8
sezon ort. 78.3
Tempo
79.8
sezon ort. 79.5
Hücum
112.7
sezon ort. 97.7
100 hücumda sayı
86.3
sezon ort. 104.7
51.9%
sezon ort. 47.6%
eFG%
38.8%
sezon ort. 49.0%
8.8%
sezon ort. 18.3%
Top kaybı oranı
16.5%
sezon ort. 14.4%
23.8%
sezon ort. 32.4%
Hücum ribaundu %
26.7%
sezon ort. 28.1%
16.9%
sezon ort. 23.4%
Serbest atış oranı
29.9%
sezon ort. 30.6%
33.8%
sezon ort. 29.9%
Üçlük payı
34.3%
sezon ort. 33.4%
Savunma
86.3
sezon ort. 106.2
100 savunmada yenen sayı
112.7
sezon ort. 97.3
38.8%
sezon ort. 52.5%
Rakip eFG%
51.9%
sezon ort. 47.8%
16.5%
sezon ort. 14.9%
Zorlanan top kaybı
8.8%
sezon ort. 16.5%
26.7%
sezon ort. 26.3%
Rakip hücum ribaundu %
23.8%
sezon ort. 25.1%
29.9%
sezon ort. 21.8%
Rakip serbest atış oranı
16.9%
sezon ort. 25.8%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

  • Tuba Poyraz Bursa Uludağ Basketbol · 12 dk−6.3 PIR
  • Jaime Nared Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 33 dk−4.7 PIR
  • Khaalia Hillsman Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 28 dk−4.3 PIR
  • Ezgi Manlacı Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 15 dk−4.0 PIR

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.