KBSL · 26. Hafta · 2023-2024 · 24 Şubat 2024 00:00
Bursa Uludağ Basketbol maçı 15 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 23 | 17 | 11 | 18 | 69 |
| Bursa Uludağ Basketbol | 23 | 26 | 15 | 20 | 84 |
| Emlak Konut | Kategori | Bursa Uludağ Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.0 sezon ort. 77.6 | Tempo | 80.0 sezon ort. 78.3 |
| Hücum | ||
84.7 sezon ort. 96.9 | 100 hücumda sayı | 106.9 sezon ort. 97.9 |
41.9% sezon ort. 49.5% | eFG% | 53.7% sezon ort. 47.6% |
15.6% sezon ort. 17.9% | Top kaybı oranı | 20.3% sezon ort. 17.8% |
17.4% sezon ort. 24.9% | Hücum ribaundu % | 40.5% sezon ort. 31.7% |
25.0% sezon ort. 21.1% | Serbest atış oranı | 22.1% sezon ort. 23.2% |
44.1% sezon ort. 39.2% | Üçlük payı | 26.5% sezon ort. 30.2% |
| Savunma | ||
106.9 sezon ort. 101.8 | 100 savunmada yenen sayı | 84.7 sezon ort. 106.2 |
53.7% sezon ort. 48.2% | Rakip eFG% | 41.9% sezon ort. 52.4% |
20.3% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 15.6% sezon ort. 14.9% |
40.5% sezon ort. 29.3% | Rakip hücum ribaundu % | 17.4% sezon ort. 26.8% |
22.1% sezon ort. 23.9% | Rakip serbest atış oranı | 25.0% sezon ort. 22.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Oumoul Khairy Sarr Coulibaly Bursa Uludağ Basketbol · 39 dk+15.7 PIR
- Shaqwedia Montrelle Wallace Bursa Uludağ Basketbol · 39 dk+14.0 PIR
- Gülfer Tokatlı Bursa Uludağ Basketbol · 16 dk+4.2 PIR
- Eda Şahin Bursa Uludağ Basketbol · 32 dk+2.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 22 dk−12.4 PIR
- Channon Tiara Fluker Bursa Uludağ Basketbol · 26 dk−5.6 PIR
- Gizem Uca Emlak Konut · 19 dk−4.0 PIR
- Zeynep Şevval Gül Emlak Konut · 13 dk−2.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 81.5 | 80.0 | 84.7 | 41.9% | 15.6% | 17.4% | 25.0% | 106.9 | 53.7% | 20.3% | 59.5% | 22.1% | -22.2 |
| Bursa Uludağ Basketbol | 78.6 | 80.0 | 106.9 | 53.7% | 20.3% | 40.5% | 22.1% | 84.7 | 41.9% | 15.6% | 82.6% | 25.0% | +22.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Bursa Uludağ Basketbol |
|---|---|---|
| 25/68 (%36.8) | Saha İçi Şut | 33/68 (%48.5) |
| 18/38 (%47.4) | 2 Sayı | 26/50 (%52.0) |
| 7/30 (%23.3) | 3 Sayı | 7/18 (%38.9) |
| 12/17 (%70.6) | Serbest Atış | 11/15 (%73.3) |
| 30 | Ribaund | 53 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 38 |
| 15 | Asist | 21 |
| 13 | Top Çalma | 11 |
| 2 | Blok | 2 |
| 14 | Top Kaybı | 19 |
| 11 | Faul | 13 |
| 133 | Verimlilik (PIR) | 221 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Emlak Konut 2, Bursa Uludağ Basketbol 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 18.11.2023Bursa Uludağ Basketbol 71-91 Emlak Konut
- 23.02.2024Emlak Konut 69-84 Bursa Uludağ Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

