KBSL · 22. Hafta · 2023-2024 · 27 Ocak 2024 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding ilk çeyreği 31-10 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bursa Uludağ Basketbol | 10 | 27 | 18 | 22 | 77 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 31 | 24 | 22 | 31 | 108 |
| Bursa Uludağ Basketbol | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.1 sezon ort. 78.3 | Tempo | 80.1 sezon ort. 78.8 |
| Hücum | ||
99.1 sezon ort. 98.2 | 100 hücumda sayı | 130.9 sezon ort. 120.0 |
50.0% sezon ort. 47.7% | eFG% | 61.7% sezon ort. 57.5% |
26.2% sezon ort. 17.6% | Top kaybı oranı | 7.7% sezon ort. 12.7% |
45.2% sezon ort. 31.7% | Hücum ribaundu % | 24.3% sezon ort. 32.4% |
37.9% sezon ort. 22.7% | Serbest atış oranı | 22.1% sezon ort. 18.9% |
22.4% sezon ort. 30.3% | Üçlük payı | 33.8% sezon ort. 29.9% |
| Savunma | ||
130.9 sezon ort. 104.4 | 100 savunmada yenen sayı | 99.1 sezon ort. 86.4 |
61.7% sezon ort. 51.6% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 44.6% |
7.7% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 26.2% sezon ort. 19.8% |
24.3% sezon ort. 26.4% | Rakip hücum ribaundu % | 45.2% sezon ort. 25.2% |
22.1% sezon ort. 22.1% | Rakip serbest atış oranı | 37.9% sezon ort. 18.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Napheesa Collier Fenerbahçe Alagöz Holding · 24 dk+9.4 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Alagöz Holding · 31 dk+7.7 PIR
- Oumoul Khairy Sarr Coulibaly Bursa Uludağ Basketbol · 36 dk+7.4 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Alagöz Holding · 24 dk+3.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tuba Poyraz Bursa Uludağ Basketbol · 29 dk−10.0 PIR
- Natasha Renee Howard Fenerbahçe Alagöz Holding · 25 dk−6.8 PIR
- Eda Şahin Bursa Uludağ Basketbol · 25 dk−4.8 PIR
- Trinity Essence Baptiste Bursa Uludağ Basketbol · 35 dk−3.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Sevgi Uzun 250. maçına çıktı
- Oumoul Khairy Sarr Coulibaly 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bursa Uludağ Basketbol | 77.7 | 80.1 | 99.1 | 50.0% | 26.2% | 45.2% | 37.9% | 130.9 | 61.7% | 7.7% | 75.7% | 22.1% | -31.8 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 82.5 | 80.1 | 130.9 | 61.7% | 7.7% | 24.3% | 22.1% | 99.1 | 50.0% | 26.2% | 54.8% | 37.9% | +31.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bursa Uludağ Basketbol | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| 27/58 (%46.6) | Saha İçi Şut | 41/77 (%53.2) |
| 23/45 (%51.1) | 2 Sayı | 28/51 (%54.9) |
| 4/13 (%30.8) | 3 Sayı | 13/26 (%50.0) |
| 19/22 (%86.4) | Serbest Atış | 13/17 (%76.5) |
| 42 | Ribaund | 26 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 17 |
| 16 | Asist | 38 |
| 4 | Top Çalma | 17 |
| 0 | Blok | 6 |
| 24 | Top Kaybı | 7 |
| 14 | Faul | 20 |
| 160 | Verimlilik (PIR) | 294 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Bursa Uludağ Basketbol 0, Fenerbahçe Alagöz Holding 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 21.10.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 101-65 Bursa Uludağ Basketbol
- 26.01.2024Bursa Uludağ Basketbol 77-108 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

