KBSL · 18. Hafta · 2023-2024 · 30 Aralık 2023 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding ilk çeyreği 32-12 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 12 | 21 | 13 | 12 | 58 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 32 | 22 | 20 | 22 | 96 |
| Emlak Konut | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.3 sezon ort. 77.7 | Tempo | 77.3 sezon ort. 78.8 |
| Hücum | ||
75.1 sezon ort. 97.2 | 100 hücumda sayı | 124.0 sezon ort. 120.3 |
42.0% sezon ort. 49.4% | eFG% | 64.9% sezon ort. 57.4% |
26.4% sezon ort. 17.5% | Top kaybı oranı | 17.4% sezon ort. 12.4% |
17.1% sezon ort. 24.8% | Hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 32.2% |
21.4% sezon ort. 21.2% | Serbest atış oranı | 14.9% sezon ort. 19.1% |
42.9% sezon ort. 39.3% | Üçlük payı | 31.3% sezon ort. 30.0% |
| Savunma | ||
124.0 sezon ort. 101.2 | 100 savunmada yenen sayı | 75.1 sezon ort. 87.2 |
64.9% sezon ort. 47.8% | Rakip eFG% | 42.0% sezon ort. 44.8% |
17.4% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 26.4% sezon ort. 19.8% |
31.0% sezon ort. 29.7% | Rakip hücum ribaundu % | 17.1% sezon ort. 25.9% |
14.9% sezon ort. 24.1% | Rakip serbest atış oranı | 21.4% sezon ort. 18.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 25 dk+15.9 PIR
- Ivon Anderson Fenerbahçe Alagöz Holding · 24 dk+7.2 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Alagöz Holding · 25 dk+6.3 PIR
- Tilbe Şenyürek Fenerbahçe Alagöz Holding · 21 dk+1.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Alagöz Holding · 25 dk−9.3 PIR
- Berfin Sertoğlu Emlak Konut · 30 dk−9.3 PIR
- Gizem Başaran Turan Emlak Konut · 23 dk−8.2 PIR
- Sydney Rose Wiese Emlak Konut · 25 dk−6.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Berfin Sertoğlu 25 top çalma barajını geçti
- Nikolina Milic 100 sayı barajını geçti
- Alanna Simone Smith 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 77.3 | 77.3 | 75.1 | 42.0% | 26.4% | 17.1% | 21.4% | 124.0 | 64.9% | 17.4% | 69.0% | 14.9% | -49.0 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 77.4 | 77.3 | 124.0 | 64.9% | 17.4% | 31.0% | 14.9% | 75.1 | 42.0% | 26.4% | 82.9% | 21.4% | +49.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| 21/56 (%37.5) | Saha İçi Şut | 38/67 (%56.7) |
| 16/32 (%50.0) | 2 Sayı | 27/46 (%58.7) |
| 5/24 (%20.8) | 3 Sayı | 11/21 (%52.4) |
| 11/12 (%91.7) | Serbest Atış | 9/10 (%90.0) |
| 26 | Ribaund | 38 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 17 | Asist | 31 |
| 10 | Top Çalma | 12 |
| 1 | Blok | 1 |
| 22 | Top Kaybı | 15 |
| 16 | Faul | 13 |
| 106 | Verimlilik (PIR) | 264 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Emlak Konut 0, Fenerbahçe Alagöz Holding 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 21.09.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 98-52 Emlak Konut
- 29.12.2023Emlak Konut 58-96 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

