KBSL · 17. Hafta · 2023-2024 · 27 Aralık 2023 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Emlak Konut Beşiktaş BOA karşısında 2 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş BOA | 22 | 28 | 20 | 14 | 84 |
| Emlak Konut | 21 | 20 | 26 | 19 | 86 |
| Beşiktaş BOA | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.9 sezon ort. 76.9 | Tempo | 76.9 sezon ort. 77.7 |
| Hücum | ||
108.6 sezon ort. 110.1 | 100 hücumda sayı | 112.6 sezon ort. 95.8 |
47.2% sezon ort. 49.2% | eFG% | 58.7% sezon ort. 48.8% |
15.7% sezon ort. 13.1% | Top kaybı oranı | 16.4% sezon ort. 17.9% |
41.9% sezon ort. 34.2% | Hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 24.6% |
26.4% sezon ort. 26.5% | Serbest atış oranı | 30.2% sezon ort. 20.9% |
40.3% sezon ort. 31.4% | Üçlük payı | 39.7% sezon ort. 39.4% |
| Savunma | ||
112.6 sezon ort. 98.1 | 100 savunmada yenen sayı | 108.6 sezon ort. 101.8 |
58.7% sezon ort. 46.8% | Rakip eFG% | 47.2% sezon ort. 48.4% |
16.4% sezon ort. 14.5% | Zorlanan top kaybı | 15.7% sezon ort. 15.0% |
25.0% sezon ort. 26.5% | Rakip hücum ribaundu % | 41.9% sezon ort. 29.2% |
30.2% sezon ort. 22.7% | Rakip serbest atış oranı | 26.4% sezon ort. 23.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sydney Rose Wiese Emlak Konut · 38 dk+11.8 PIR
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 37 dk+7.4 PIR
- Alanna Simone Smith Emlak Konut · 36 dk+5.7 PIR
- Elif Bayram Beşiktaş BOA · 37 dk+4.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jovana Nogic Beşiktaş BOA · 40 dk−9.7 PIR
- Dana Kiana Evans Beşiktaş BOA · 40 dk−7.6 PIR
- Melek Uzunoğlu Beşiktaş BOA · 14 dk−6.3 PIR
- Gizem Başaran Turan Emlak Konut · 19 dk−6.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş BOA | 77.4 | 76.9 | 108.6 | 47.2% | 15.7% | 41.9% | 26.4% | 112.6 | 58.7% | 16.4% | 75.0% | 30.2% | -4.0 |
| Emlak Konut | 76.4 | 76.9 | 112.6 | 58.7% | 16.4% | 25.0% | 30.2% | 108.6 | 47.2% | 15.7% | 58.1% | 26.4% | +4.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş BOA | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 29/72 (%40.3) | Saha İçi Şut | 32/63 (%50.8) |
| 19/43 (%44.2) | 2 Sayı | 22/38 (%57.9) |
| 10/29 (%34.5) | 3 Sayı | 10/25 (%40.0) |
| 16/19 (%84.2) | Serbest Atış | 12/19 (%63.2) |
| 45 | Ribaund | 34 |
| 18 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 20 | Asist | 25 |
| 7 | Top Çalma | 9 |
| 0 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 14 |
| 20 | Faul | 18 |
| 186 | Verimlilik (PIR) | 205 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Beşiktaş BOA 1, Emlak Konut 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 15.09.2023Emlak Konut 51-46 Beşiktaş BOA
- 26.12.2023Beşiktaş BOA 84-86 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

