KBSL · 13. Hafta · 2023-2024 · 3 Aralık 2023 00:00
Nesibe Aydın ilk çeyreği 19-10 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 19 | 19 | 22 | 25 | 85 |
| Emlak Konut | 10 | 18 | 17 | 17 | 62 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.6 sezon ort. 77.5 | Tempo | 71.6 sezon ort. 77.9 |
| Hücum | ||
115.2 sezon ort. 103.1 | 100 hücumda sayı | 89.3 sezon ort. 96.6 |
47.9% sezon ort. 48.7% | eFG% | 46.6% sezon ort. 49.3% |
12.9% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 15.9% sezon ort. 17.9% |
45.2% sezon ort. 30.3% | Hücum ribaundu % | 15.8% sezon ort. 24.9% |
27.8% sezon ort. 26.7% | Serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 21.4% |
27.8% sezon ort. 35.9% | Üçlük payı | 52.5% sezon ort. 38.9% |
| Savunma | ||
89.3 sezon ort. 100.2 | 100 savunmada yenen sayı | 115.2 sezon ort. 101.6 |
46.6% sezon ort. 48.5% | Rakip eFG% | 47.9% sezon ort. 48.4% |
15.9% sezon ort. 16.6% | Zorlanan top kaybı | 12.9% sezon ort. 15.1% |
15.8% sezon ort. 29.1% | Rakip hücum ribaundu % | 45.2% sezon ort. 29.1% |
16.9% sezon ort. 26.3% | Rakip serbest atış oranı | 27.8% sezon ort. 23.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- İlayda Güner Nesibe Aydın · 20 dk+11.9 PIR
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 36 dk+10.6 PIR
- Ilze Jakobsone Emlak Konut · 35 dk+6.9 PIR
- Sydney Rose Wiese Emlak Konut · 35 dk+3.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alanna Simone Smith Emlak Konut · 37 dk−13.1 PIR
- Pelin Bilgiç Nesibe Aydın · 38 dk−8.9 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 28 dk−6.6 PIR
- Gizem Başaran Turan Emlak Konut · 30 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Şevval Akalan 100 top çalma barajını geçti
- Alaina Denise Coates 500 ribaund barajını geçti
- Alanna Simone Smith 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 73.8 | 71.6 | 115.2 | 47.9% | 12.9% | 45.2% | 27.8% | 89.3 | 46.6% | 15.9% | 84.2% | 16.9% | +25.8 |
| Emlak Konut | 69.4 | 71.6 | 89.3 | 46.6% | 15.9% | 15.8% | 16.9% | 115.2 | 47.9% | 12.9% | 54.8% | 27.8% | -25.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 31/72 (%43.1) | Saha İçi Şut | 22/59 (%37.3) |
| 24/52 (%46.2) | 2 Sayı | 11/28 (%39.3) |
| 7/20 (%35.0) | 3 Sayı | 11/31 (%35.5) |
| 16/20 (%80.0) | Serbest Atış | 7/10 (%70.0) |
| 51 | Ribaund | 29 |
| 19 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 19 | Asist | 17 |
| 9 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 5 |
| 12 | Top Kaybı | 12 |
| 15 | Faul | 22 |
| 209 | Verimlilik (PIR) | 132 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 02.12.2023Nesibe Aydın 85-62 Emlak Konut
- 08.03.2024Emlak Konut 66-89 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

