WbInsight

KBSL · 9. Hafta · 2023-2024 · 3 Kasım 2023 00:00

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor logosu
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor

68 - 58

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 2. çeyreği 21-10 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor1721171368
Nesibe Aydın2010161258
Dört Faktör
Mehmet Kavan Yapı İzmit BelediyesporKategoriNesibe Aydın
Tempo
72.6
sezon ort. 79.8
Tempo
72.6
sezon ort. 77.4
Hücum
93.7
sezon ort. 104.5
100 hücumda sayı
79.9
sezon ort. 104.2
42.4%
sezon ort. 48.9%
eFG%
37.5%
sezon ort. 49.0%
17.7%
sezon ort. 14.4%
Top kaybı oranı
18.4%
sezon ort. 15.1%
31.6%
sezon ort. 27.9%
Hücum ribaundu %
22.5%
sezon ort. 31.1%
40.7%
sezon ort. 30.3%
Serbest atış oranı
42.9%
sezon ort. 26.3%
32.2%
sezon ort. 33.5%
Üçlük payı
33.9%
sezon ort. 35.6%
Savunma
79.9
sezon ort. 98.3
100 savunmada yenen sayı
93.7
sezon ort. 100.1
37.5%
sezon ort. 48.3%
Rakip eFG%
42.4%
sezon ort. 48.7%
18.4%
sezon ort. 16.2%
Zorlanan top kaybı
17.7%
sezon ort. 16.5%
22.5%
sezon ort. 25.1%
Rakip hücum ribaundu %
31.6%
sezon ort. 28.6%
42.9%
sezon ort. 25.0%
Rakip serbest atış oranı
40.7%
sezon ort. 25.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.