KBSL · 8. Hafta · 2023-2024 · 28 Ekim 2023 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 3. çeyreği 31-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 21 | 18 | 14 | 19 | 72 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 27 | 21 | 31 | 15 | 94 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.8 sezon ort. 77.4 | Tempo | 74.8 sezon ort. 78.9 |
| Hücum | ||
96.1 sezon ort. 103.7 | 100 hücumda sayı | 125.9 sezon ort. 120.2 |
57.0% sezon ort. 48.5% | eFG% | 62.2% sezon ort. 57.5% |
22.8% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 12.6% sezon ort. 12.5% |
14.3% sezon ort. 31.2% | Hücum ribaundu % | 39.4% sezon ort. 32.0% |
15.8% sezon ort. 27.1% | Serbest atış oranı | 8.1% sezon ort. 19.4% |
47.4% sezon ort. 35.3% | Üçlük payı | 27.0% sezon ort. 30.1% |
| Savunma | ||
125.9 sezon ort. 99.0 | 100 savunmada yenen sayı | 96.1 sezon ort. 86.5 |
62.2% sezon ort. 48.0% | Rakip eFG% | 57.0% sezon ort. 44.4% |
12.6% sezon ort. 16.7% | Zorlanan top kaybı | 22.8% sezon ort. 20.0% |
39.4% sezon ort. 28.4% | Rakip hücum ribaundu % | 14.3% sezon ort. 25.9% |
8.1% sezon ort. 26.7% | Rakip serbest atış oranı | 15.8% sezon ort. 19.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Alagöz Holding · 20 dk+5.4 PIR
- Ivon Anderson Fenerbahçe Alagöz Holding · 24 dk+5.1 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Nesibe Aydın · 14 dk+4.7 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Alagöz Holding · 21 dk+3.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- İlayda Güner Nesibe Aydın · 28 dk−11.6 PIR
- Natasha Renee Howard Fenerbahçe Alagöz Holding · 30 dk−9.5 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 16 dk−7.0 PIR
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 25 dk−6.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Jessica Thomas 1.000 sayı barajını geçti
- Emma Meesseman 25 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 75.0 | 74.8 | 96.1 | 57.0% | 22.8% | 14.3% | 15.8% | 125.9 | 62.2% | 12.6% | 60.6% | 8.1% | -29.9 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 74.6 | 74.8 | 125.9 | 62.2% | 12.6% | 39.4% | 8.1% | 96.1 | 57.0% | 22.8% | 85.7% | 15.8% | +29.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| 28/57 (%49.1) | Saha İçi Şut | 42/74 (%56.8) |
| 19/30 (%63.3) | 2 Sayı | 34/54 (%63.0) |
| 9/27 (%33.3) | 3 Sayı | 8/20 (%40.0) |
| 7/9 (%77.8) | Serbest Atış | 2/6 (%33.3) |
| 24 | Ribaund | 37 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 17 | Asist | 27 |
| 6 | Top Çalma | 10 |
| 0 | Blok | 2 |
| 18 | Top Kaybı | 11 |
| 11 | Faul | 12 |
| 141 | Verimlilik (PIR) | 244 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Nesibe Aydın 1, Fenerbahçe Alagöz Holding 8 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 27.10.2023Nesibe Aydın 72-94 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 01.02.2024Fenerbahçe Alagöz Holding 87-69 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

