KBSL · Playoff Yarı Final 2. Maç · 2021-2022 · 3 Mayıs 2022 00:00
Fenerbahçe Safiport 3. çeyreği 26-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Safiport | 27 | 26 | 26 | 18 | 97 |
| Nesibe Aydın | 17 | 15 | 14 | 16 | 62 |
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.8 sezon ort. 74.9 | Tempo | 70.8 sezon ort. 75.3 |
| Hücum | ||
134.5 sezon ort. 119.4 | 100 hücumda sayı | 89.3 sezon ort. 100.8 |
58.8% sezon ort. 56.5% | eFG% | 47.7% sezon ort. 50.6% |
8.2% sezon ort. 12.9% | Top kaybı oranı | 29.3% sezon ort. 17.8% |
35.1% sezon ort. 32.9% | Hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 29.2% |
33.8% sezon ort. 20.2% | Serbest atış oranı | 59.1% sezon ort. 25.3% |
41.2% sezon ort. 36.9% | Üçlük payı | 34.1% sezon ort. 37.4% |
| Savunma | ||
89.3 sezon ort. 82.7 | 100 savunmada yenen sayı | 134.5 sezon ort. 95.2 |
47.7% sezon ort. 42.6% | Rakip eFG% | 58.8% sezon ort. 45.6% |
29.3% sezon ort. 20.2% | Zorlanan top kaybı | 8.2% sezon ort. 16.1% |
31.0% sezon ort. 21.4% | Rakip hücum ribaundu % | 35.1% sezon ort. 27.6% |
59.1% sezon ort. 23.2% | Rakip serbest atış oranı | 33.8% sezon ort. 25.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Satou Sabally Fenerbahçe Safiport · 25 dk+6.1 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Safiport · 18 dk+5.9 PIR
- Katsiaryna Snytsina Nesibe Aydın · 25 dk+3.8 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Safiport · 20 dk+2.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Manolya Kurtulmuş Fenerbahçe Safiport · 21 dk−13.6 PIR
- Kamile Nacickaite Nesibe Aydın · 25 dk−7.3 PIR
- Merve Uygül Nesibe Aydın · 19 dk−5.0 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 28 dk−4.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Alina Iagupova 50 blok barajını geçti
- Alperi Onar 150. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Safiport | 72.1 | 70.8 | 134.5 | 58.8% | 8.2% | 35.1% | 33.8% | 89.3 | 47.7% | 29.3% | 69.0% | 59.1% | +45.2 |
| Nesibe Aydın | 69.4 | 70.8 | 89.3 | 47.7% | 29.3% | 31.0% | 59.1% | 134.5 | 58.8% | 8.2% | 64.9% | 33.8% | -45.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 33/68 (%48.5) | Saha İçi Şut | 18/44 (%40.9) |
| 19/40 (%47.5) | 2 Sayı | 12/29 (%41.4) |
| 14/28 (%50.0) | 3 Sayı | 6/15 (%40.0) |
| 17/23 (%73.9) | Serbest Atış | 20/26 (%76.9) |
| 33 | Ribaund | 33 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 25 | Asist | 11 |
| 13 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 4 |
| 7 | Top Kaybı | 23 |
| 27 | Faul | 21 |
| 121 | Verimlilik (PIR) | 60 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Fenerbahçe Safiport 5, Nesibe Aydın 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-0
- 27.12.2021Nesibe Aydın 55-90 Fenerbahçe Safiport
- 01.04.2022Fenerbahçe Safiport 70-53 Nesibe Aydın
- 30.04.2022Fenerbahçe Safiport 73-71 Nesibe Aydın
- 02.05.2022Fenerbahçe Safiport 97-62 Nesibe Aydın
- 05.05.2022Nesibe Aydın 78-100 Fenerbahçe Safiport
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

