KBSL · 10. Hafta · 2023-2024 · 15 Kasım 2023 00:00
Nesibe Aydın 2. çeyreği 28-15 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 22 | 28 | 22 | 26 | 98 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 21 | 15 | 14 | 18 | 68 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
82.2 sezon ort. 77.1 | Tempo | 82.2 sezon ort. 86.1 |
| Hücum | ||
116.8 sezon ort. 103.0 | 100 hücumda sayı | 84.5 sezon ort. 84.1 |
61.9% sezon ort. 48.3% | eFG% | 42.9% sezon ort. 42.2% |
21.1% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 24.6% sezon ort. 16.6% |
35.5% sezon ort. 30.7% | Hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 21.6% |
26.9% sezon ort. 26.8% | Serbest atış oranı | 27.0% sezon ort. 20.4% |
37.3% sezon ort. 35.5% | Üçlük payı | 52.4% sezon ort. 44.8% |
| Savunma | ||
84.5 sezon ort. 100.5 | 100 savunmada yenen sayı | 116.8 sezon ort. 123.2 |
42.9% sezon ort. 48.7% | Rakip eFG% | 61.9% sezon ort. 59.7% |
24.6% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 21.1% sezon ort. 15.3% |
31.0% sezon ort. 28.6% | Rakip hücum ribaundu % | 35.5% sezon ort. 39.3% |
27.0% sezon ort. 26.0% | Rakip serbest atış oranı | 26.9% sezon ort. 17.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Emma Jean Cannon Nesibe Aydın · 23 dk+26.2 PIR
- Pelin Bilgiç Nesibe Aydın · 30 dk+14.7 PIR
- Betül Özcan Hatay Büyükşehir Belediyespor · 16 dk+4.9 PIR
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 27 dk+3.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Öykü Taşkın Hatay Büyükşehir Belediyespor · 17 dk−8.0 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 23 dk−4.1 PIR
- Elanur Demir Hatay Büyükşehir Belediyespor · 36 dk−1.6 PIR
- Şevval Akalan Nesibe Aydın · 23 dk−1.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Şevval Akalan 1.000 sayı barajını geçti
- Betül Özcan 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 83.9 | 82.2 | 116.8 | 61.9% | 21.1% | 35.5% | 26.9% | 84.5 | 42.9% | 24.6% | 69.0% | 27.0% | +32.3 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 80.5 | 82.2 | 84.5 | 42.9% | 24.6% | 31.0% | 27.0% | 116.8 | 61.9% | 21.1% | 64.5% | 26.9% | -32.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| 36/67 (%53.7) | Saha İçi Şut | 22/63 (%34.9) |
| 25/42 (%59.5) | 2 Sayı | 12/30 (%40.0) |
| 11/25 (%44.0) | 3 Sayı | 10/33 (%30.3) |
| 15/18 (%83.3) | Serbest Atış | 14/17 (%82.4) |
| 40 | Ribaund | 33 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 29 | Asist | 15 |
| 15 | Top Çalma | 11 |
| 5 | Blok | 0 |
| 20 | Top Kaybı | 23 |
| 20 | Faul | 19 |
| 262 | Verimlilik (PIR) | 118 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Nesibe Aydın 4, Hatay Büyükşehir Belediyespor 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 14.11.2023Nesibe Aydın 98-68 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 17.02.2024Hatay Büyükşehir Belediyespor 69-124 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

