KBSL · 16. Hafta · 2023-2024 · 23 Aralık 2023 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring maçı 8 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 20 | 19 | 21 | 25 | 85 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 28 | 16 | 26 | 23 | 93 |
| Emlak Konut | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.8 sezon ort. 77.6 | Tempo | 79.8 sezon ort. 79.6 |
| Hücum | ||
107.9 sezon ort. 96.0 | 100 hücumda sayı | 115.0 sezon ort. 106.1 |
50.0% sezon ort. 49.1% | eFG% | 59.7% sezon ort. 52.6% |
12.7% sezon ort. 18.0% | Top kaybı oranı | 17.2% sezon ort. 16.0% |
20.5% sezon ort. 24.7% | Hücum ribaundu % | 31.6% sezon ort. 29.5% |
29.9% sezon ort. 20.9% | Serbest atış oranı | 15.3% sezon ort. 20.5% |
52.2% sezon ort. 38.9% | Üçlük payı | 37.5% sezon ort. 34.9% |
| Savunma | ||
115.0 sezon ort. 101.5 | 100 savunmada yenen sayı | 107.9 sezon ort. 103.2 |
59.7% sezon ort. 48.0% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 48.3% |
17.2% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 12.7% sezon ort. 14.4% |
31.6% sezon ort. 29.6% | Rakip hücum ribaundu % | 20.5% sezon ort. 29.5% |
15.3% sezon ort. 24.1% | Rakip serbest atış oranı | 29.9% sezon ort. 24.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Myisha Tyelle Hines Allen Galatasaray Çağdaş Faktoring · 36 dk+16.1 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 34 dk+10.2 PIR
- Feyonda Rena Fitzgerald Emlak Konut · 28 dk+8.9 PIR
- Ilze Jakobsone Emlak Konut · 22 dk+7.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Hind Ben Abdelkader Galatasaray Çağdaş Faktoring · 30 dk−19.5 PIR
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 27 dk−3.4 PIR
- Alanna Simone Smith Emlak Konut · 37 dk−2.9 PIR
- Zeynep Şevval Gül Emlak Konut · 13 dk−1.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Ilze Jakobsone 100 asist barajını geçti
- Nalyssa Rae Smith 100 sayı barajını geçti
- Alanna Simone Smith 100 ribaund barajını geçti
- Alanna Simone Smith 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 78.8 | 79.8 | 107.9 | 50.0% | 12.7% | 20.5% | 29.9% | 115.0 | 59.7% | 17.2% | 68.4% | 15.3% | -7.2 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 80.8 | 79.8 | 115.0 | 59.7% | 17.2% | 31.6% | 15.3% | 107.9 | 50.0% | 12.7% | 79.5% | 29.9% | +7.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 28/67 (%41.8) | Saha İçi Şut | 38/72 (%52.8) |
| 17/32 (%53.1) | 2 Sayı | 28/45 (%62.2) |
| 11/35 (%31.4) | 3 Sayı | 10/27 (%37.0) |
| 18/20 (%90.0) | Serbest Atış | 7/11 (%63.6) |
| 34 | Ribaund | 43 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 22 | Asist | 27 |
| 9 | Top Çalma | 9 |
| 0 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 16 |
| 12 | Faul | 20 |
| 194 | Verimlilik (PIR) | 232 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Emlak Konut 1, Galatasaray Çağdaş Faktoring 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 12.09.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 56-46 Emlak Konut
- 22.12.2023Emlak Konut 85-93 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

