WbInsight

KBSL · 14. Hafta · 2023-2024 · 10 Aralık 2023 00:00

Galatasaray Çağdaş Faktoring ilk yarıyı 44-46 geride kapattı, ikinci yarıyı 51-43 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
OGM Ormanspor1828271689
Galatasaray Çağdaş Faktoring1529242795
Dört Faktör
OGM OrmansporKategoriGalatasaray Çağdaş Faktoring
Tempo
81.2
sezon ort. 77.1
Tempo
81.2
sezon ort. 79.6
Hücum
108.7
sezon ort. 102.8
100 hücumda sayı
118.0
sezon ort. 106.0
47.3%
sezon ort. 49.9%
eFG%
60.9%
sezon ort. 52.6%
13.3%
sezon ort. 16.1%
Top kaybı oranı
12.6%
sezon ort. 16.1%
34.8%
sezon ort. 31.2%
Hücum ribaundu %
20.0%
sezon ort. 29.8%
37.0%
sezon ort. 22.2%
Serbest atış oranı
24.6%
sezon ort. 20.2%
26.0%
sezon ort. 31.3%
Üçlük payı
37.7%
sezon ort. 34.9%
Savunma
118.0
sezon ort. 100.1
100 savunmada yenen sayı
108.7
sezon ort. 103.1
60.9%
sezon ort. 48.2%
Rakip eFG%
47.3%
sezon ort. 48.4%
12.6%
sezon ort. 14.5%
Zorlanan top kaybı
13.3%
sezon ort. 14.4%
20.0%
sezon ort. 25.1%
Rakip hücum ribaundu %
34.8%
sezon ort. 29.1%
24.6%
sezon ort. 25.7%
Rakip serbest atış oranı
37.0%
sezon ort. 24.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.