KBSL · 9. Hafta · 2023-2024 · 4 Kasım 2023 00:00
Beşiktaş BOA 3. çeyreği 27-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 17 | 16 | 13 | 15 | 61 |
| Beşiktaş BOA | 29 | 22 | 27 | 25 | 103 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.2 sezon ort. 79.8 | Tempo | 75.2 sezon ort. 77.0 |
| Hücum | ||
82.1 sezon ort. 107.1 | 100 hücumda sayı | 135.2 sezon ort. 109.3 |
34.5% sezon ort. 53.4% | eFG% | 58.9% sezon ort. 48.8% |
12.6% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 8.6% sezon ort. 13.3% |
26.5% sezon ort. 29.7% | Hücum ribaundu % | 43.6% sezon ort. 34.2% |
16.9% sezon ort. 20.5% | Serbest atış oranı | 17.7% sezon ort. 26.8% |
29.6% sezon ort. 35.2% | Üçlük payı | 34.2% sezon ort. 31.6% |
| Savunma | ||
135.2 sezon ort. 102.3 | 100 savunmada yenen sayı | 82.1 sezon ort. 99.1 |
58.9% sezon ort. 48.0% | Rakip eFG% | 34.5% sezon ort. 47.6% |
8.6% sezon ort. 14.5% | Zorlanan top kaybı | 12.6% sezon ort. 14.6% |
43.6% sezon ort. 28.8% | Rakip hücum ribaundu % | 26.5% sezon ort. 26.4% |
17.7% sezon ort. 25.0% | Rakip serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 23.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Dana Kiana Evans Beşiktaş BOA · 40 dk+15.5 PIR
- Melek Uzunoğlu Beşiktaş BOA · 12 dk+11.6 PIR
- Elif Bayram Beşiktaş BOA · 40 dk+6.9 PIR
- Yueru Li Beşiktaş BOA · 28 dk+5.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Myisha Tyelle Hines Allen Galatasaray Çağdaş Faktoring · 31 dk−18.7 PIR
- Mikiah Kurdijah Cheryl Harrigan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 33 dk−9.8 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 26 dk−9.4 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray Çağdaş Faktoring · 23 dk−2.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 74.3 | 75.2 | 82.1 | 34.5% | 12.6% | 26.5% | 16.9% | 135.2 | 58.9% | 8.6% | 56.4% | 17.7% | -53.1 |
| Beşiktaş BOA | 76.2 | 75.2 | 135.2 | 58.9% | 8.6% | 43.6% | 17.7% | 82.1 | 34.5% | 12.6% | 73.5% | 16.9% | +53.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| 21/71 (%29.6) | Saha İçi Şut | 41/79 (%51.9) |
| 14/50 (%28.0) | 2 Sayı | 30/52 (%57.7) |
| 7/21 (%33.3) | 3 Sayı | 11/27 (%40.7) |
| 12/12 (%100.0) | Serbest Atış | 10/14 (%71.4) |
| 35 | Ribaund | 53 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 11 | Asist | 25 |
| 4 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 8 |
| 16 | Faul | 15 |
| 99 | Verimlilik (PIR) | 273 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 16 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 10, Beşiktaş BOA 6 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 03.11.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 61-103 Beşiktaş BOA
- 14.02.2024Beşiktaş BOA 104-89 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

