KBSL · 10. Hafta · 2023-2024 · 16 Kasım 2023 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring maçı 12 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya Toroslar Basketbol | 23 | 20 | 16 | 16 | 75 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 19 | 24 | 21 | 23 | 87 |
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
83.9 sezon ort. 82.0 | Tempo | 83.9 sezon ort. 79.5 |
| Hücum | ||
89.3 sezon ort. 97.1 | 100 hücumda sayı | 103.7 sezon ort. 106.5 |
40.4% sezon ort. 48.6% | eFG% | 45.3% sezon ort. 53.1% |
11.6% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 14.0% sezon ort. 16.1% |
21.2% sezon ort. 22.0% | Hücum ribaundu % | 34.0% sezon ort. 29.4% |
34.2% sezon ort. 23.6% | Serbest atış oranı | 36.5% sezon ort. 19.8% |
38.4% sezon ort. 37.9% | Üçlük payı | 29.7% sezon ort. 35.2% |
| Savunma | ||
103.7 sezon ort. 105.8 | 100 savunmada yenen sayı | 89.3 sezon ort. 103.8 |
45.3% sezon ort. 51.7% | Rakip eFG% | 40.4% sezon ort. 48.6% |
14.0% sezon ort. 15.6% | Zorlanan top kaybı | 11.6% sezon ort. 14.5% |
34.0% sezon ort. 28.7% | Rakip hücum ribaundu % | 21.2% sezon ort. 29.6% |
36.5% sezon ort. 22.8% | Rakip serbest atış oranı | 34.2% sezon ort. 24.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Andela Delic Antalya Toroslar Basketbol · 28 dk+5.6 PIR
- Myisha Tyelle Hines Allen Galatasaray Çağdaş Faktoring · 27 dk+4.9 PIR
- Mikiah Kurdijah Cheryl Harrigan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 14 dk+3.3 PIR
- Hind Ben Abdelkader Galatasaray Çağdaş Faktoring · 36 dk+2.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kelsey Bone Antalya Toroslar Basketbol · 38 dk−7.3 PIR
- Aisha Marie Sheppard Antalya Toroslar Basketbol · 29 dk−5.2 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 35 dk−5.1 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray Çağdaş Faktoring · 20 dk−4.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya Toroslar Basketbol | 84.0 | 83.9 | 89.3 | 40.4% | 11.6% | 21.2% | 34.2% | 103.7 | 45.3% | 14.0% | 66.0% | 36.5% | -14.4 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 83.9 | 83.9 | 103.7 | 45.3% | 14.0% | 34.0% | 36.5% | 89.3 | 40.4% | 11.6% | 78.8% | 34.2% | +14.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 26/73 (%35.6) | Saha İçi Şut | 30/74 (%40.5) |
| 19/45 (%42.2) | 2 Sayı | 23/52 (%44.2) |
| 7/28 (%25.0) | 3 Sayı | 7/22 (%31.8) |
| 16/25 (%64.0) | Serbest Atış | 20/27 (%74.1) |
| 42 | Ribaund | 57 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 41 |
| 17 | Asist | 14 |
| 9 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 14 |
| 22 | Faul | 25 |
| 148 | Verimlilik (PIR) | 194 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Antalya Toroslar Basketbol 0, Galatasaray Çağdaş Faktoring 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 15.11.2023Antalya Toroslar Basketbol 75-87 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 17.02.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 99-70 Antalya Toroslar Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

