WbInsight

KBSL · 12. Hafta · 2023-2024 · 26 Kasım 2023 00:00

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

78 - 86

Galatasaray Çağdaş Faktoring maçı 8 sayı farkla kazandı. Çankaya Üniversitesi ikinci yarıda 50-48 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çankaya Üniversitesi1018242678
Galatasaray Çağdaş Faktoring1523202886
Dört Faktör
Çankaya ÜniversitesiKategoriGalatasaray Çağdaş Faktoring
Tempo
81.4
sezon ort. 83.1
Tempo
81.4
sezon ort. 79.6
Hücum
94.8
sezon ort. 99.7
100 hücumda sayı
106.8
sezon ort. 106.4
48.4%
sezon ort. 48.7%
eFG%
46.2%
sezon ort. 53.1%
19.0%
sezon ort. 15.3%
Top kaybı oranı
10.0%
sezon ort. 16.2%
19.4%
sezon ort. 23.2%
Hücum ribaundu %
35.8%
sezon ort. 29.3%
33.3%
sezon ort. 27.6%
Serbest atış oranı
30.4%
sezon ort. 20.0%
25.4%
sezon ort. 35.0%
Üçlük payı
40.5%
sezon ort. 34.8%
Savunma
106.8
sezon ort. 112.0
100 savunmada yenen sayı
94.8
sezon ort. 103.6
46.2%
sezon ort. 53.1%
Rakip eFG%
48.4%
sezon ort. 48.4%
10.0%
sezon ort. 15.2%
Zorlanan top kaybı
19.0%
sezon ort. 14.2%
35.8%
sezon ort. 36.8%
Rakip hücum ribaundu %
19.4%
sezon ort. 29.5%
30.4%
sezon ort. 23.9%
Rakip serbest atış oranı
33.3%
sezon ort. 24.5%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.