KBSL · 17. Hafta · 2023-2024 · 27 Aralık 2023 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 3. çeyreği 31-17 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 16 | 22 | 17 | 28 | 83 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 24 | 20 | 31 | 28 | 103 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.7 sezon ort. 79.7 | Tempo | 77.7 sezon ort. 78.8 |
| Hücum | ||
107.8 sezon ort. 106.3 | 100 hücumda sayı | 131.4 sezon ort. 120.0 |
56.0% sezon ort. 52.8% | eFG% | 66.4% sezon ort. 57.4% |
19.3% sezon ort. 15.9% | Top kaybı oranı | 14.9% sezon ort. 12.4% |
31.4% sezon ort. 29.5% | Hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 32.2% |
13.4% sezon ort. 20.6% | Serbest atış oranı | 14.3% sezon ort. 19.2% |
34.3% sezon ort. 35.0% | Üçlük payı | 38.6% sezon ort. 29.8% |
| Savunma | ||
131.4 sezon ort. 102.4 | 100 savunmada yenen sayı | 107.8 sezon ort. 86.2 |
66.4% sezon ort. 47.8% | Rakip eFG% | 56.0% sezon ort. 44.4% |
14.9% sezon ort. 14.3% | Zorlanan top kaybı | 19.3% sezon ort. 20.0% |
31.0% sezon ort. 29.2% | Rakip hücum ribaundu % | 31.4% sezon ort. 25.5% |
14.3% sezon ort. 25.1% | Rakip serbest atış oranı | 13.4% sezon ort. 19.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kayla McBride Fenerbahçe Alagöz Holding · 35 dk+9.6 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray Çağdaş Faktoring · 22 dk+5.3 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 24 dk+5.2 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Alagöz Holding · 26 dk+5.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Julie Vanloo Galatasaray Çağdaş Faktoring · 40 dk−12.2 PIR
- Natasha Renee Howard Fenerbahçe Alagöz Holding · 29 dk−5.8 PIR
- Nalyssa Rae Smith Galatasaray Çağdaş Faktoring · 35 dk−5.8 PIR
- Tilbe Şenyürek Fenerbahçe Alagöz Holding · 21 dk−5.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 77.0 | 77.7 | 107.8 | 56.0% | 19.3% | 31.4% | 13.4% | 131.4 | 66.4% | 14.9% | 69.0% | 14.3% | -23.5 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 78.4 | 77.7 | 131.4 | 66.4% | 14.9% | 31.0% | 14.3% | 107.8 | 56.0% | 19.3% | 68.6% | 13.4% | +23.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| 33/67 (%49.3) | Saha İçi Şut | 40/70 (%57.1) |
| 24/44 (%54.5) | 2 Sayı | 27/43 (%62.8) |
| 9/23 (%39.1) | 3 Sayı | 13/27 (%48.1) |
| 8/9 (%88.9) | Serbest Atış | 10/10 (%100.0) |
| 31 | Ribaund | 33 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 19 | Asist | 31 |
| 8 | Top Çalma | 11 |
| 1 | Blok | 4 |
| 17 | Top Kaybı | 13 |
| 14 | Faul | 15 |
| 179 | Verimlilik (PIR) | 276 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 30 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 5, Fenerbahçe Alagöz Holding 25 galibiyet aldı.
- 2023-2024 · Fenerbahçe Alagöz Holding 84-56 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2022-2023 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 78-87 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2022-2023 · Fenerbahçe Alagöz Holding 84-60 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2022-2023 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 62-80 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2022-2023 · Fenerbahçe Alagöz Holding 80-72 Galatasaray Çağdaş Faktoring


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-4
- 16.09.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 84-56 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 26.12.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 83-103 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 28.03.2024Fenerbahçe Alagöz Holding 83-66 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 01.04.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 71-109 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

