KBSL · 15. Hafta · 2023-2024 · 16 Aralık 2023 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 3. çeyreği 28-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 24 | 20 | 28 | 16 | 88 |
| OGM Ormanspor | 18 | 17 | 10 | 17 | 62 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.2 sezon ort. 78.8 | Tempo | 79.2 sezon ort. 77.2 |
| Hücum | ||
112.0 sezon ort. 120.6 | 100 hücumda sayı | 77.7 sezon ort. 103.9 |
52.1% sezon ort. 57.8% | eFG% | 41.8% sezon ort. 50.2% |
13.1% sezon ort. 12.5% | Top kaybı oranı | 18.5% sezon ort. 15.9% |
30.2% sezon ort. 32.2% | Hücum ribaundu % | 26.7% sezon ort. 31.5% |
20.5% sezon ort. 19.0% | Serbest atış oranı | 5.5% sezon ort. 23.3% |
31.5% sezon ort. 30.0% | Üçlük payı | 24.7% sezon ort. 31.4% |
| Savunma | ||
77.7 sezon ort. 87.1 | 100 savunmada yenen sayı | 112.0 sezon ort. 100.3 |
41.8% sezon ort. 44.9% | Rakip eFG% | 52.1% sezon ort. 48.5% |
18.5% sezon ort. 20.1% | Zorlanan top kaybı | 13.1% sezon ort. 14.5% |
26.7% sezon ort. 25.7% | Rakip hücum ribaundu % | 30.2% sezon ort. 24.8% |
5.5% sezon ort. 19.3% | Rakip serbest atış oranı | 20.5% sezon ort. 25.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alperi Onar Fenerbahçe Alagöz Holding · 22 dk+5.6 PIR
- Doğa Adıcan OGM Ormanspor · 10 dk+4.6 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Alagöz Holding · 29 dk+2.5 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Alagöz Holding · 24 dk+1.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Damiris Dantas OGM Ormanspor · 33 dk−9.4 PIR
- Esra Ural OGM Ormanspor · 27 dk−8.0 PIR
- Ivon Anderson Fenerbahçe Alagöz Holding · 30 dk−7.2 PIR
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 35 dk−6.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- İdil Saçalır 50. maçına çıktı
- Damiris Dantas 250 sayı barajını geçti
- Aleksandra Katanic 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 78.6 | 79.2 | 112.0 | 52.1% | 13.1% | 30.2% | 20.5% | 77.7 | 41.8% | 18.5% | 73.3% | 5.5% | +34.2 |
| OGM Ormanspor | 79.8 | 79.2 | 77.7 | 41.8% | 18.5% | 26.7% | 5.5% | 112.0 | 52.1% | 13.1% | 69.8% | 20.5% | -34.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 33/73 (%45.2) | Saha İçi Şut | 29/73 (%39.7) |
| 23/50 (%46.0) | 2 Sayı | 26/55 (%47.3) |
| 10/23 (%43.5) | 3 Sayı | 3/18 (%16.7) |
| 12/15 (%80.0) | Serbest Atış | 1/4 (%25.0) |
| 46 | Ribaund | 42 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 28 | Asist | 19 |
| 11 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 2 |
| 12 | Top Kaybı | 17 |
| 14 | Faul | 11 |
| 234 | Verimlilik (PIR) | 135 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 12 karşılaşmada Fenerbahçe Alagöz Holding 12, OGM Ormanspor 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 15.12.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 88-62 OGM Ormanspor
- 19.03.2024OGM Ormanspor 69-97 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

