KBSL · 10. Hafta · 2023-2024 · 16 Kasım 2023 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 2. çeyreği 29-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş BOA | 20 | 14 | 21 | 7 | 62 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 21 | 29 | 15 | 15 | 80 |
| Beşiktaş BOA | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.4 sezon ort. 76.9 | Tempo | 76.4 sezon ort. 78.9 |
| Hücum | ||
79.9 sezon ort. 111.1 | 100 hücumda sayı | 106.3 sezon ort. 120.8 |
36.2% sezon ort. 49.5% | eFG% | 50.7% sezon ort. 57.9% |
23.4% sezon ort. 12.8% | Top kaybı oranı | 10.6% sezon ort. 12.6% |
30.0% sezon ort. 34.6% | Hücum ribaundu % | 26.3% sezon ort. 32.4% |
41.4% sezon ort. 26.1% | Serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 19.1% |
24.1% sezon ort. 31.9% | Üçlük payı | 11.3% sezon ort. 30.5% |
| Savunma | ||
106.3 sezon ort. 98.4 | 100 savunmada yenen sayı | 79.9 sezon ort. 87.0 |
50.7% sezon ort. 47.0% | Rakip eFG% | 36.2% sezon ort. 45.0% |
10.6% sezon ort. 14.7% | Zorlanan top kaybı | 23.4% sezon ort. 19.9% |
26.3% sezon ort. 26.5% | Rakip hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 25.6% |
16.9% sezon ort. 23.1% | Rakip serbest atış oranı | 41.4% sezon ort. 18.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ivon Anderson Fenerbahçe Alagöz Holding · 37 dk+11.0 PIR
- Jovana Nogic Beşiktaş BOA · 40 dk+1.8 PIR
- Natasha Renee Howard Fenerbahçe Alagöz Holding · 26 dk+0.8 PIR
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 37 dk+0.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Dana Kiana Evans Beşiktaş BOA · 33 dk−22.7 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Alagöz Holding · 27 dk−8.3 PIR
- Mihaela Lazic Beşiktaş BOA · 25 dk−8.1 PIR
- Şuğranur Sönmez Beşiktaş BOA · 8 dk−5.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş BOA | 77.6 | 76.4 | 79.9 | 36.2% | 23.4% | 30.0% | 41.4% | 106.3 | 50.7% | 10.6% | 73.7% | 16.9% | -26.3 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 75.3 | 76.4 | 106.3 | 50.7% | 10.6% | 26.3% | 16.9% | 79.9 | 36.2% | 23.4% | 70.0% | 41.4% | +26.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş BOA | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| 19/58 (%32.8) | Saha İçi Şut | 35/71 (%49.3) |
| 15/44 (%34.1) | 2 Sayı | 33/63 (%52.4) |
| 4/14 (%28.6) | 3 Sayı | 2/8 (%25.0) |
| 20/24 (%83.3) | Serbest Atış | 8/12 (%66.7) |
| 40 | Ribaund | 38 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 13 | Asist | 24 |
| 3 | Top Çalma | 9 |
| 5 | Blok | 3 |
| 21 | Top Kaybı | 9 |
| 15 | Faul | 23 |
| 119 | Verimlilik (PIR) | 209 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 22 karşılaşmada Beşiktaş BOA 3, Fenerbahçe Alagöz Holding 19 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 15.11.2023Beşiktaş BOA 62-80 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 17.02.2024Fenerbahçe Alagöz Holding 100-91 Beşiktaş BOA
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

