WbInsight

KBSL · 19. Hafta · 2023-2024 · 8 Ocak 2024 00:00

98 - 91

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor logosu
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor

Fenerbahçe Alagöz Holding ilk yarıyı 47-50 geride kapattı, ikinci yarıyı 51-41 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe Alagöz Holding2720302198
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor2426241791
Dört Faktör
Fenerbahçe Alagöz HoldingKategoriMehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
Tempo
76.7
sezon ort. 78.9
Tempo
76.7
sezon ort. 79.6
Hücum
128.3
sezon ort. 120.1
100 hücumda sayı
118.1
sezon ort. 103.7
60.9%
sezon ort. 57.6%
eFG%
59.0%
sezon ort. 48.4%
8.3%
sezon ort. 12.6%
Top kaybı oranı
13.9%
sezon ort. 14.5%
22.2%
sezon ort. 32.5%
Hücum ribaundu %
27.3%
sezon ort. 28.1%
27.5%
sezon ort. 18.8%
Serbest atış oranı
23.9%
sezon ort. 30.8%
39.1%
sezon ort. 29.7%
Üçlük payı
32.8%
sezon ort. 33.5%
Savunma
118.1
sezon ort. 85.9
100 savunmada yenen sayı
128.3
sezon ort. 96.8
59.0%
sezon ort. 44.3%
Rakip eFG%
60.9%
sezon ort. 47.5%
13.9%
sezon ort. 20.2%
Zorlanan top kaybı
8.3%
sezon ort. 16.5%
27.3%
sezon ort. 25.7%
Rakip hücum ribaundu %
22.2%
sezon ort. 25.1%
23.9%
sezon ort. 18.7%
Rakip serbest atış oranı
27.5%
sezon ort. 25.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.