WbInsight

KBSL · 17. Hafta · 2023-2024 · 26 Aralık 2023 00:00

73 - 76

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor logosu
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor ÇBK Mersin karşısında 3 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
ÇBK Mersin2914151573
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor242519876
Dört Faktör
ÇBK MersinKategoriMehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
Tempo
76.0
sezon ort. 77.5
Tempo
76.0
sezon ort. 79.7
Hücum
96.8
sezon ort. 106.2
100 hücumda sayı
99.1
sezon ort. 104.3
43.2%
sezon ort. 51.9%
eFG%
51.7%
sezon ort. 48.6%
12.3%
sezon ort. 16.3%
Top kaybı oranı
21.9%
sezon ort. 14.3%
31.1%
sezon ort. 30.6%
Hücum ribaundu %
30.3%
sezon ort. 28.0%
13.5%
sezon ort. 24.6%
Serbest atış oranı
37.9%
sezon ort. 30.4%
41.9%
sezon ort. 38.4%
Üçlük payı
43.1%
sezon ort. 33.2%
Savunma
99.1
sezon ort. 95.8
100 savunmada yenen sayı
96.8
sezon ort. 97.8
51.7%
sezon ort. 46.1%
Rakip eFG%
43.2%
sezon ort. 48.1%
21.9%
sezon ort. 16.2%
Zorlanan top kaybı
12.3%
sezon ort. 16.4%
30.3%
sezon ort. 26.4%
Rakip hücum ribaundu %
31.1%
sezon ort. 24.8%
37.9%
sezon ort. 24.2%
Rakip serbest atış oranı
13.5%
sezon ort. 25.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.