KBSL · 11. Hafta · 2023-2024 · 19 Kasım 2023 00:00
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 4. çeyreği 22-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 20 | 13 | 14 | 22 | 69 |
| Beşiktaş BOA | 19 | 10 | 21 | 10 | 60 |
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.5 sezon ort. 79.7 | Tempo | 75.5 sezon ort. 76.9 |
| Hücum | ||
91.2 sezon ort. 104.6 | 100 hücumda sayı | 79.7 sezon ort. 111.0 |
45.7% sezon ort. 48.8% | eFG% | 32.1% sezon ort. 49.7% |
17.1% sezon ort. 14.4% | Top kaybı oranı | 17.3% sezon ort. 13.0% |
17.6% sezon ort. 28.3% | Hücum ribaundu % | 34.7% sezon ort. 34.4% |
37.9% sezon ort. 30.4% | Serbest atış oranı | 31.3% sezon ort. 26.4% |
25.9% sezon ort. 33.7% | Üçlük payı | 31.3% sezon ort. 31.7% |
| Savunma | ||
79.7 sezon ort. 98.3 | 100 savunmada yenen sayı | 91.2 sezon ort. 98.8 |
32.1% sezon ort. 48.5% | Rakip eFG% | 45.7% sezon ort. 47.2% |
17.3% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 17.1% sezon ort. 14.5% |
34.7% sezon ort. 24.6% | Rakip hücum ribaundu % | 17.6% sezon ort. 26.7% |
31.3% sezon ort. 25.3% | Rakip serbest atış oranı | 37.9% sezon ort. 22.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Elif Bayram Beşiktaş BOA · 32 dk+4.0 PIR
- Jovana Nogic Beşiktaş BOA · 40 dk+1.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Yueru Li Beşiktaş BOA · 35 dk−13.8 PIR
- Tijana Krivacevic Beşiktaş BOA · 17 dk−10.2 PIR
- Mihaela Lazic Beşiktaş BOA · 40 dk−7.9 PIR
- Melek Uzunoğlu Beşiktaş BOA · 15 dk−7.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Ayşe Cora Yamaner 750 ribaund barajını geçti
- Jovana Nogic 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 75.7 | 75.5 | 91.2 | 45.7% | 17.1% | 17.6% | 37.9% | 79.7 | 32.1% | 17.3% | 65.3% | 31.3% | +11.4 |
| Beşiktaş BOA | 75.2 | 75.5 | 79.7 | 32.1% | 17.3% | 34.7% | 31.3% | 91.2 | 45.7% | 17.1% | 82.4% | 37.9% | -11.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| 23/58 (%39.7) | Saha İçi Şut | 20/67 (%29.9) |
| 16/43 (%37.2) | 2 Sayı | 17/46 (%37.0) |
| 7/15 (%46.7) | 3 Sayı | 3/21 (%14.3) |
| 16/22 (%72.7) | Serbest Atış | 17/21 (%81.0) |
| 38 | Ribaund | 45 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 19 | Asist | 19 |
| 9 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 3 |
| 14 | Top Kaybı | 16 |
| 20 | Faul | 22 |
| 159 | Verimlilik (PIR) | 131 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 5, Beşiktaş BOA 3 galibiyet aldı.
- 2021-2022 · Beşiktaş BOA 84-81 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 2021-2022 · Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 85-67 Beşiktaş BOA
- 2020-2021 · Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 74-68 Beşiktaş BOA
- 2020-2021 · Beşiktaş BOA 74-95 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 2019-2020 · Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 81-85 Beşiktaş BOA


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 18.11.2023Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 69-60 Beşiktaş BOA
- 24.02.2024Beşiktaş BOA 84-79 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

