KBSL · 10. Hafta · 2023-2024 · 16 Kasım 2023 00:00

83 - 87

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor maçı 4 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 24 | 17 | 16 | 26 | 83 |
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 19 | 21 | 25 | 22 | 87 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | Kategori | Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.9 sezon ort. 78.3 | Tempo | 79.9 sezon ort. 79.5 |
| Hücum | ||
103.9 sezon ort. 99.3 | 100 hücumda sayı | 108.8 sezon ort. 104.0 |
43.5% sezon ort. 47.8% | eFG% | 50.0% sezon ort. 48.7% |
13.8% sezon ort. 16.7% | Top kaybı oranı | 10.9% sezon ort. 14.6% |
32.6% sezon ort. 31.3% | Hücum ribaundu % | 27.3% sezon ort. 28.1% |
39.1% sezon ort. 20.5% | Serbest atış oranı | 35.2% sezon ort. 30.4% |
34.8% sezon ort. 29.6% | Üçlük payı | 33.8% sezon ort. 33.4% |
| Savunma | ||
108.8 sezon ort. 106.0 | 100 savunmada yenen sayı | 103.9 sezon ort. 97.6 |
50.0% sezon ort. 51.1% | Rakip eFG% | 43.5% sezon ort. 48.1% |
10.9% sezon ort. 14.1% | Zorlanan top kaybı | 13.8% sezon ort. 16.3% |
27.3% sezon ort. 28.2% | Rakip hücum ribaundu % | 32.6% sezon ort. 24.8% |
35.2% sezon ort. 25.8% | Rakip serbest atış oranı | 39.1% sezon ort. 25.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Danielle Marie Robinson İlkem Yapı Tarsus Spor · 39 dk+12.0 PIR
- Sierra Lashe Calhoun Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 32 dk+7.1 PIR
- Khaalia Hillsman Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 36 dk+5.7 PIR
- Gmrice Louise Davis İlkem Yapı Tarsus Spor · 37 dk+5.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Khadijiah Docia Andrea Cave İlkem Yapı Tarsus Spor · 37 dk−5.6 PIR
- Merve Uygül İlkem Yapı Tarsus Spor · 8 dk−3.5 PIR
- Ferda Yıldız Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 17 dk−2.2 PIR
- Gergana Ivanova Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 25 dk−1.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Khadijiah Docia Andrea Cave 10 blok barajını geçti
- Sierra Lashe Calhoun 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 79.9 | 79.9 | 103.9 | 43.5% | 13.8% | 32.6% | 39.1% | 108.8 | 50.0% | 10.9% | 72.7% | 35.2% | -4.8 |
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 80.0 | 79.9 | 108.8 | 50.0% | 10.9% | 27.3% | 35.2% | 103.9 | 43.5% | 13.8% | 67.4% | 39.1% | +4.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İlkem Yapı Tarsus Spor | Kategori | Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 27/69 (%39.1) | Saha İçi Şut | 32/71 (%45.1) |
| 21/45 (%46.7) | 2 Sayı | 25/47 (%53.2) |
| 6/24 (%25.0) | 3 Sayı | 7/24 (%29.2) |
| 23/27 (%85.2) | Serbest Atış | 16/25 (%64.0) |
| 46 | Ribaund | 41 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 22 | Asist | 27 |
| 4 | Top Çalma | 3 |
| 3 | Blok | 3 |
| 13 | Top Kaybı | 10 |
| 22 | Faul | 24 |
| 195 | Verimlilik (PIR) | 203 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 15.11.2023İlkem Yapı Tarsus Spor 83-87 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 17.02.2024Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 93-80 İlkem Yapı Tarsus Spor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.