KBSL · 12. Hafta · 2023-2024 · 26 Kasım 2023 00:00

83 - 89

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya Toroslar Basketbol | 20 | 25 | 21 | 17 | 83 |
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 20 | 25 | 18 | 26 | 89 |
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.6 sezon ort. 82.1 | Tempo | 80.6 sezon ort. 79.5 |
| Hücum | ||
103.1 sezon ort. 96.6 | 100 hücumda sayı | 110.3 sezon ort. 103.9 |
52.2% sezon ort. 48.2% | eFG% | 48.1% sezon ort. 48.8% |
12.6% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 12.2% sezon ort. 14.6% |
17.9% sezon ort. 22.1% | Hücum ribaundu % | 35.3% sezon ort. 27.7% |
24.6% sezon ort. 23.9% | Serbest atış oranı | 28.6% sezon ort. 30.7% |
34.8% sezon ort. 38.0% | Üçlük payı | 31.2% sezon ort. 33.5% |
| Savunma | ||
110.3 sezon ort. 105.5 | 100 savunmada yenen sayı | 103.1 sezon ort. 97.6 |
48.1% sezon ort. 51.6% | Rakip eFG% | 52.2% sezon ort. 47.8% |
12.2% sezon ort. 15.7% | Zorlanan top kaybı | 12.6% sezon ort. 16.4% |
35.3% sezon ort. 28.7% | Rakip hücum ribaundu % | 17.9% sezon ort. 25.3% |
28.6% sezon ort. 23.1% | Rakip serbest atış oranı | 24.6% sezon ort. 25.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Destanni Mone Henderson Antalya Toroslar Basketbol · 40 dk+9.8 PIR
- Jaime Nared Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 29 dk+9.2 PIR
- Özge Özışık Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 33 dk+7.3 PIR
- Ferda Yıldız Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 20 dk+4.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşe Cora Yamaner Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 30 dk−8.2 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu Antalya Toroslar Basketbol · 39 dk−5.8 PIR
- Ezgi Manlacı Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 10 dk−5.4 PIR
- Khaalia Hillsman Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 33 dk−4.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya Toroslar Basketbol | 80.5 | 80.6 | 103.1 | 52.2% | 12.6% | 17.9% | 24.6% | 110.3 | 48.1% | 12.2% | 64.7% | 28.6% | -7.2 |
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 80.7 | 80.6 | 110.3 | 48.1% | 12.2% | 35.3% | 28.6% | 103.1 | 52.2% | 12.6% | 82.1% | 24.6% | +7.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 33/69 (%47.8) | Saha İçi Şut | 31/77 (%40.3) |
| 27/45 (%60.0) | 2 Sayı | 19/53 (%35.8) |
| 6/24 (%25.0) | 3 Sayı | 12/24 (%50.0) |
| 11/17 (%64.7) | Serbest Atış | 15/22 (%68.2) |
| 40 | Ribaund | 50 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 18 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 18 | Asist | 17 |
| 3 | Top Çalma | 5 |
| 5 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 12 |
| 19 | Faul | 20 |
| 191 | Verimlilik (PIR) | 189 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Antalya Toroslar Basketbol 2, Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 25.11.2023Antalya Toroslar Basketbol 83-89 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 02.03.2024Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 102-79 Antalya Toroslar Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.