WbInsight

KBSL · 18. Hafta · 2023-2024 · 30 Aralık 2023 00:00

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor logosu
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor

93 - 79

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor maçı 14 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor2324271993
Galatasaray Çağdaş Faktoring2419201679
Dört Faktör
Mehmet Kavan Yapı İzmit BelediyesporKategoriGalatasaray Çağdaş Faktoring
Tempo
80.8
sezon ort. 79.5
Tempo
80.8
sezon ort. 79.6
Hücum
117.3
sezon ort. 103.7
100 hücumda sayı
96.1
sezon ort. 106.7
55.3%
sezon ort. 48.5%
eFG%
43.2%
sezon ort. 53.2%
17.0%
sezon ort. 14.4%
Top kaybı oranı
15.4%
sezon ort. 16.0%
25.0%
sezon ort. 28.1%
Hücum ribaundu %
32.6%
sezon ort. 29.4%
64.9%
sezon ort. 29.7%
Serbest atış oranı
28.8%
sezon ort. 20.1%
43.9%
sezon ort. 33.2%
Üçlük payı
41.1%
sezon ort. 34.8%
Savunma
96.1
sezon ort. 97.8
100 savunmada yenen sayı
117.3
sezon ort. 102.9
43.2%
sezon ort. 48.1%
Rakip eFG%
55.3%
sezon ort. 48.2%
15.4%
sezon ort. 16.3%
Zorlanan top kaybı
17.0%
sezon ort. 14.3%
32.6%
sezon ort. 24.8%
Rakip hücum ribaundu %
25.0%
sezon ort. 29.4%
28.8%
sezon ort. 25.4%
Rakip serbest atış oranı
64.9%
sezon ort. 23.7%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.