KBSL · 19. Hafta · 2023-2024 · 8 Ocak 2024 00:00
OGM Ormanspor maçı 8 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 21 | 23 | 21 | 15 | 80 |
| Bursa Uludağ Basketbol | 18 | 21 | 20 | 13 | 72 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Bursa Uludağ Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.6 sezon ort. 77.5 | Tempo | 69.6 sezon ort. 78.7 |
| Hücum | ||
113.1 sezon ort. 102.7 | 100 hücumda sayı | 105.0 sezon ort. 98.0 |
56.3% sezon ort. 49.6% | eFG% | 49.1% sezon ort. 47.8% |
12.5% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 13.8% sezon ort. 18.1% |
25.7% sezon ort. 31.5% | Hücum ribaundu % | 30.6% sezon ort. 32.1% |
20.3% sezon ort. 22.8% | Serbest atış oranı | 41.4% sezon ort. 22.5% |
29.7% sezon ort. 31.2% | Üçlük payı | 31.0% sezon ort. 30.0% |
| Savunma | ||
105.0 sezon ort. 100.6 | 100 savunmada yenen sayı | 113.1 sezon ort. 105.1 |
49.1% sezon ort. 48.6% | Rakip eFG% | 56.3% sezon ort. 51.9% |
13.8% sezon ort. 14.4% | Zorlanan top kaybı | 12.5% sezon ort. 15.0% |
30.6% sezon ort. 24.8% | Rakip hücum ribaundu % | 25.7% sezon ort. 26.4% |
41.4% sezon ort. 25.2% | Rakip serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 22.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alesia Kaorie Sutton OGM Ormanspor · 28 dk+7.8 PIR
- Banu Şimşek OGM Ormanspor · 22 dk+1.4 PIR
- Doğa Adıcan OGM Ormanspor · 12 dk+1.2 PIR
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 32 dk+1.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Oumoul Khairy Sarr Coulibaly Bursa Uludağ Basketbol · 38 dk−8.2 PIR
- Kiana Williams Bursa Uludağ Basketbol · 40 dk−8.0 PIR
- Esra Ural OGM Ormanspor · 25 dk−7.7 PIR
- Michaela Nne Onyenwere OGM Ormanspor · 29 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Tuba Poyraz 25 top çalma barajını geçti
- Aleksandra Katanic 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 70.7 | 69.6 | 113.1 | 56.3% | 12.5% | 25.7% | 20.3% | 105.0 | 49.1% | 13.8% | 69.4% | 41.4% | +8.1 |
| Bursa Uludağ Basketbol | 68.6 | 69.6 | 105.0 | 49.1% | 13.8% | 30.6% | 41.4% | 113.1 | 56.3% | 12.5% | 74.3% | 20.3% | -8.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Bursa Uludağ Basketbol |
|---|---|---|
| 32/64 (%50.0) | Saha İçi Şut | 26/58 (%44.8) |
| 24/45 (%53.3) | 2 Sayı | 21/40 (%52.5) |
| 8/19 (%42.1) | 3 Sayı | 5/18 (%27.8) |
| 8/13 (%61.5) | Serbest Atış | 15/24 (%62.5) |
| 34 | Ribaund | 37 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 15 | Asist | 15 |
| 4 | Top Çalma | 4 |
| 4 | Blok | 2 |
| 10 | Top Kaybı | 11 |
| 19 | Faul | 13 |
| 176 | Verimlilik (PIR) | 153 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada OGM Ormanspor 2, Bursa Uludağ Basketbol 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 28.09.2023Bursa Uludağ Basketbol 84-87 OGM Ormanspor
- 07.01.2024OGM Ormanspor 80-72 Bursa Uludağ Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

