WbInsight

KBSL · 18. Hafta · 2023-2024 · 30 Aralık 2023 00:00

OGM Ormanspor 3. çeyreği 24-12 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş2118121263
OGM Ormanspor262124980
Dört Faktör
BotaşKategoriOGM Ormanspor
Tempo
73.5
sezon ort. 77.5
Tempo
73.5
sezon ort. 77.4
Hücum
87.0
sezon ort. 97.6
100 hücumda sayı
107.4
sezon ort. 102.8
45.7%
sezon ort. 46.5%
eFG%
45.6%
sezon ort. 50.0%
19.4%
sezon ort. 14.8%
Top kaybı oranı
9.7%
sezon ort. 16.2%
15.6%
sezon ort. 28.8%
Hücum ribaundu %
38.3%
sezon ort. 31.0%
17.2%
sezon ort. 24.3%
Serbest atış oranı
10.0%
sezon ort. 23.2%
13.8%
sezon ort. 24.0%
Üçlük payı
27.5%
sezon ort. 31.3%
Savunma
107.4
sezon ort. 98.1
100 savunmada yenen sayı
87.0
sezon ort. 101.1
45.6%
sezon ort. 46.9%
Rakip eFG%
45.7%
sezon ort. 48.7%
9.7%
sezon ort. 14.6%
Zorlanan top kaybı
19.4%
sezon ort. 14.3%
38.3%
sezon ort. 24.7%
Rakip hücum ribaundu %
15.6%
sezon ort. 25.2%
10.0%
sezon ort. 26.1%
Rakip serbest atış oranı
17.2%
sezon ort. 25.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.