KBSL · 17. Hafta · 2023-2024 · 26 Aralık 2023 00:00
OGM Ormanspor ilk çeyreği 27-17 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 27 | 28 | 22 | 18 | 95 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 17 | 27 | 15 | 14 | 73 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.1 sezon ort. 77.1 | Tempo | 81.1 sezon ort. 86.2 |
| Hücum | ||
114.1 sezon ort. 102.6 | 100 hücumda sayı | 92.4 sezon ort. 83.8 |
57.2% sezon ort. 49.6% | eFG% | 61.1% sezon ort. 41.8% |
15.6% sezon ort. 16.0% | Top kaybı oranı | 30.0% sezon ort. 16.5% |
36.1% sezon ort. 31.2% | Hücum ribaundu % | 4.0% sezon ort. 22.2% |
15.8% sezon ort. 22.9% | Serbest atış oranı | 55.6% sezon ort. 19.8% |
34.2% sezon ort. 31.0% | Üçlük payı | 48.9% sezon ort. 45.0% |
| Savunma | ||
92.4 sezon ort. 101.0 | 100 savunmada yenen sayı | 114.1 sezon ort. 123.2 |
61.1% sezon ort. 48.3% | Rakip eFG% | 57.2% sezon ort. 59.9% |
30.0% sezon ort. 13.9% | Zorlanan top kaybı | 15.6% sezon ort. 15.5% |
4.0% sezon ort. 25.4% | Rakip hücum ribaundu % | 36.1% sezon ort. 39.3% |
55.6% sezon ort. 25.0% | Rakip serbest atış oranı | 15.8% sezon ort. 17.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Damiris Dantas OGM Ormanspor · 20 dk+13.5 PIR
- Alesia Kaorie Sutton OGM Ormanspor · 26 dk+11.8 PIR
- Doğa Adıcan OGM Ormanspor · 24 dk+9.0 PIR
- Jessica Janelle Jackson Hatay Büyükşehir Belediyespor · 37 dk+5.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Betül Özcan Hatay Büyükşehir Belediyespor · 20 dk−5.7 PIR
- Aleksandra Katanic OGM Ormanspor · 17 dk−3.6 PIR
- Ceylin Altunpa OGM Ormanspor · 13 dk−2.7 PIR
- Öykü Canlıel Hatay Büyükşehir Belediyespor · 20 dk−1.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Esra Ural 250 asist barajını geçti
- Betül Özcan 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 83.3 | 81.1 | 114.1 | 57.2% | 15.6% | 36.1% | 15.8% | 92.4 | 61.1% | 30.0% | 96.0% | 55.6% | +21.7 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 79.0 | 81.1 | 92.4 | 61.1% | 30.0% | 4.0% | 55.6% | 114.1 | 57.2% | 15.6% | 63.9% | 15.8% | -21.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| 39/76 (%51.3) | Saha İçi Şut | 22/45 (%48.9) |
| 30/50 (%60.0) | 2 Sayı | 11/23 (%47.8) |
| 9/26 (%34.6) | 3 Sayı | 11/22 (%50.0) |
| 8/12 (%66.7) | Serbest Atış | 18/25 (%72.0) |
| 37 | Ribaund | 24 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 1 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 33 | Asist | 16 |
| 13 | Top Çalma | 9 |
| 0 | Blok | 3 |
| 15 | Top Kaybı | 24 |
| 21 | Faul | 13 |
| 239 | Verimlilik (PIR) | 139 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 10 karşılaşmada OGM Ormanspor 5, Hatay Büyükşehir Belediyespor 5 galibiyet aldı.
- 2023-2024 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 56-87 OGM Ormanspor
- 2022-2023 · OGM Ormanspor 20-0 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2022-2023 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 80-68 OGM Ormanspor
- 2020-2021 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 69-91 OGM Ormanspor
- 2020-2021 · OGM Ormanspor 91-63 Hatay Büyükşehir Belediyespor


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 16.09.2023Hatay Büyükşehir Belediyespor 56-87 OGM Ormanspor
- 25.12.2023OGM Ormanspor 95-73 Hatay Büyükşehir Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

