KBSL · 13. Hafta · 2023-2024 · 3 Aralık 2023 00:00

83 - 99

Antalya Toroslar Basketbol 2. çeyreği 30-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 31 | 9 | 16 | 27 | 83 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 23 | 30 | 20 | 26 | 99 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
87.3 sezon ort. 85.9 | Tempo | 87.3 sezon ort. 81.9 |
| Hücum | ||
95.2 sezon ort. 83.7 | 100 hücumda sayı | 113.3 sezon ort. 96.2 |
51.4% sezon ort. 41.9% | eFG% | 58.5% sezon ort. 47.9% |
19.4% sezon ort. 16.8% | Top kaybı oranı | 15.9% sezon ort. 15.5% |
26.2% sezon ort. 21.7% | Hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 22.0% |
19.2% sezon ort. 20.7% | Serbest atış oranı | 26.8% sezon ort. 23.9% |
43.8% sezon ort. 45.1% | Üçlük payı | 29.6% sezon ort. 38.2% |
| Savunma | ||
113.3 sezon ort. 123.3 | 100 savunmada yenen sayı | 95.2 sezon ort. 106.1 |
58.5% sezon ort. 59.8% | Rakip eFG% | 51.4% sezon ort. 51.5% |
15.9% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 19.4% sezon ort. 15.4% |
20.0% sezon ort. 39.8% | Rakip hücum ribaundu % | 26.2% sezon ort. 29.1% |
26.8% sezon ort. 17.4% | Rakip serbest atış oranı | 19.2% sezon ort. 23.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Janelle Jackson Hatay Büyükşehir Belediyespor · 40 dk+20.2 PIR
- Destanni Mone Henderson Antalya Toroslar Basketbol · 38 dk+18.2 PIR
- Kelsey Bone Antalya Toroslar Basketbol · 40 dk+15.3 PIR
- Jaelyn Brown Hatay Büyükşehir Belediyespor · 40 dk+7.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Elanur Demir Hatay Büyükşehir Belediyespor · 27 dk−13.3 PIR
- Günesh Karaoğlan Antalya Toroslar Basketbol · 21 dk−5.5 PIR
- Öykü Taşkın Hatay Büyükşehir Belediyespor · 29 dk−2.2 PIR
- Şara Baş Hatay Büyükşehir Belediyespor · 9 dk−0.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 87.2 | 87.3 | 95.2 | 51.4% | 19.4% | 26.2% | 19.2% | 113.3 | 58.5% | 15.9% | 80.0% | 26.8% | -18.1 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 87.4 | 87.3 | 113.3 | 58.5% | 15.9% | 20.0% | 26.8% | 95.2 | 51.4% | 19.4% | 73.8% | 19.2% | +18.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| 32/73 (%43.8) | Saha İçi Şut | 37/71 (%52.1) |
| 21/41 (%51.2) | 2 Sayı | 28/50 (%56.0) |
| 11/32 (%34.4) | 3 Sayı | 9/21 (%42.9) |
| 8/14 (%57.1) | Serbest Atış | 16/19 (%84.2) |
| 39 | Ribaund | 38 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 22 | Asist | 23 |
| 7 | Top Çalma | 12 |
| 4 | Blok | 1 |
| 19 | Top Kaybı | 15 |
| 16 | Faul | 14 |
| 175 | Verimlilik (PIR) | 242 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Hatay Büyükşehir Belediyespor 1, Antalya Toroslar Basketbol 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 02.12.2023Hatay Büyükşehir Belediyespor 83-99 Antalya Toroslar Basketbol
- 08.03.2024Antalya Toroslar Basketbol 117-91 Hatay Büyükşehir Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.