WbInsight

KBSL · 11. Hafta · 2023-2024 · 19 Kasım 2023 00:00

Hatay Büyükşehir Belediyespor logosu
Hatay Büyükşehir Belediyespor

68 - 80

İlkem Yapı Tarsus Spor logosu
İlkem Yapı Tarsus Spor

İlkem Yapı Tarsus Spor 2. çeyreği 26-13 kazanarak farkı açtı. Hatay Büyükşehir Belediyespor ikinci yarıda 36-35 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Hatay Büyükşehir Belediyespor1913211568
İlkem Yapı Tarsus Spor1926171880
Dört Faktör
Hatay Büyükşehir BelediyesporKategoriİlkem Yapı Tarsus Spor
Tempo
76.0
sezon ort. 86.3
Tempo
76.0
sezon ort. 78.4
Hücum
89.2
sezon ort. 84.0
100 hücumda sayı
105.5
sezon ort. 99.3
41.2%
sezon ort. 42.3%
eFG%
43.9%
sezon ort. 47.8%
14.4%
sezon ort. 17.0%
Top kaybı oranı
11.7%
sezon ort. 16.8%
29.8%
sezon ort. 21.6%
Hücum ribaundu %
40.0%
sezon ort. 31.0%
30.9%
sezon ort. 20.3%
Serbest atış oranı
27.0%
sezon ort. 20.9%
38.2%
sezon ort. 45.3%
Üçlük payı
24.3%
sezon ort. 30.0%
Savunma
105.5
sezon ort. 123.5
100 savunmada yenen sayı
89.2
sezon ort. 106.7
43.9%
sezon ort. 60.3%
Rakip eFG%
41.2%
sezon ort. 51.4%
11.7%
sezon ort. 15.6%
Zorlanan top kaybı
14.4%
sezon ort. 13.9%
40.0%
sezon ort. 39.1%
Rakip hücum ribaundu %
29.8%
sezon ort. 28.1%
27.0%
sezon ort. 17.4%
Rakip serbest atış oranı
30.9%
sezon ort. 26.0%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.