KBSL · 14. Hafta · 2023-2024 · 10 Aralık 2023 00:00
Antalya Toroslar Basketbol 2. çeyreği 29-16 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya Toroslar Basketbol | 15 | 29 | 16 | 23 | 83 |
| Botaş | 27 | 16 | 16 | 19 | 78 |
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
86.6 sezon ort. 81.9 | Tempo | 86.6 sezon ort. 77.0 |
| Hücum | ||
96.5 sezon ort. 96.9 | 100 hücumda sayı | 89.4 sezon ort. 97.6 |
45.5% sezon ort. 48.4% | eFG% | 46.4% sezon ort. 46.5% |
15.2% sezon ort. 15.5% | Top kaybı oranı | 15.0% sezon ort. 14.9% |
15.0% sezon ort. 22.2% | Hücum ribaundu % | 14.3% sezon ort. 28.9% |
37.3% sezon ort. 23.5% | Serbest atış oranı | 30.0% sezon ort. 23.9% |
25.4% sezon ort. 38.3% | Üçlük payı | 21.4% sezon ort. 23.8% |
| Savunma | ||
89.4 sezon ort. 106.3 | 100 savunmada yenen sayı | 96.5 sezon ort. 98.5 |
46.4% sezon ort. 51.6% | Rakip eFG% | 45.5% sezon ort. 46.9% |
15.0% sezon ort. 15.6% | Zorlanan top kaybı | 15.2% sezon ort. 14.3% |
14.3% sezon ort. 29.5% | Rakip hücum ribaundu % | 15.0% sezon ort. 25.6% |
30.0% sezon ort. 23.0% | Rakip serbest atış oranı | 37.3% sezon ort. 25.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kelsey Bone Antalya Toroslar Basketbol · 40 dk+11.2 PIR
- Lyndra Shajuan Weaver Botaş · 39 dk+5.2 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu Antalya Toroslar Basketbol · 18 dk+3.1 PIR
- Manolya Kurtulmuş Botaş · 19 dk+2.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Lindsay Allen Botaş · 39 dk−8.2 PIR
- Helin Boybeyi Antalya Toroslar Basketbol · 24 dk−7.3 PIR
- Nihal Güngör Yıldırım Botaş · 16 dk−4.4 PIR
- Natasha Nicole Mack Botaş · 30 dk−1.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Lindsay Allen 50 asist barajını geçti
- Manolya Kurtulmuş 1.000 sayı barajını geçti
- Destanni Mone Henderson 250 sayı barajını geçti
- Natasha Nicole Mack 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya Toroslar Basketbol | 86.0 | 86.6 | 96.5 | 45.5% | 15.2% | 15.0% | 37.3% | 89.4 | 46.4% | 15.0% | 85.7% | 30.0% | +7.1 |
| Botaş | 87.2 | 86.6 | 89.4 | 46.4% | 15.0% | 14.3% | 30.0% | 96.5 | 45.5% | 15.2% | 85.0% | 37.3% | -7.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 28/67 (%41.8) | Saha İçi Şut | 31/70 (%44.3) |
| 23/50 (%46.0) | 2 Sayı | 28/55 (%50.9) |
| 5/17 (%29.4) | 3 Sayı | 3/15 (%20.0) |
| 22/25 (%88.0) | Serbest Atış | 13/21 (%61.9) |
| 42 | Ribaund | 40 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 36 | Savunma Ribaundu | 34 |
| 15 | Asist | 19 |
| 9 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 5 |
| 14 | Top Kaybı | 14 |
| 18 | Faul | 20 |
| 185 | Verimlilik (PIR) | 175 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Antalya Toroslar Basketbol 1, Botaş 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 09.12.2023Antalya Toroslar Basketbol 83-78 Botaş
- 15.03.2024Botaş 85-68 Antalya Toroslar Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

