KBSL · 15. Hafta · 2023-2024 · 17 Aralık 2023 00:00

83 - 75

Bursa Uludağ Basketbol maçı 8 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bursa Uludağ Basketbol | 26 | 18 | 25 | 14 | 83 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 21 | 20 | 16 | 18 | 75 |
| Bursa Uludağ Basketbol | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.8 sezon ort. 78.4 | Tempo | 76.8 sezon ort. 82.3 |
| Hücum | ||
107.8 sezon ort. 97.9 | 100 hücumda sayı | 97.8 sezon ort. 96.8 |
53.6% sezon ort. 47.6% | eFG% | 48.5% sezon ort. 48.3% |
22.1% sezon ort. 17.8% | Top kaybı oranı | 10.9% sezon ort. 15.7% |
46.2% sezon ort. 31.5% | Hücum ribaundu % | 14.0% sezon ort. 22.3% |
12.9% sezon ort. 23.5% | Serbest atış oranı | 19.1% sezon ort. 24.1% |
35.7% sezon ort. 29.8% | Üçlük payı | 45.6% sezon ort. 37.6% |
| Savunma | ||
97.8 sezon ort. 105.7 | 100 savunmada yenen sayı | 107.8 sezon ort. 105.6 |
48.5% sezon ort. 52.2% | Rakip eFG% | 53.6% sezon ort. 51.4% |
10.9% sezon ort. 15.1% | Zorlanan top kaybı | 22.1% sezon ort. 15.3% |
14.0% sezon ort. 26.9% | Rakip hücum ribaundu % | 46.2% sezon ort. 28.4% |
19.1% sezon ort. 22.2% | Rakip serbest atış oranı | 12.9% sezon ort. 23.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Channon Tiara Fluker Bursa Uludağ Basketbol · 40 dk+15.9 PIR
- Oumoul Khairy Sarr Coulibaly Bursa Uludağ Basketbol · 40 dk+9.0 PIR
- Arzu Özdemir Antalya Toroslar Basketbol · 22 dk+6.7 PIR
- Kiana Williams Bursa Uludağ Basketbol · 40 dk+4.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Aisha Marie Sheppard Antalya Toroslar Basketbol · 29 dk−12.7 PIR
- Tuba Poyraz Bursa Uludağ Basketbol · 29 dk−6.8 PIR
- Destanni Mone Henderson Antalya Toroslar Basketbol · 40 dk−6.8 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu Antalya Toroslar Basketbol · 21 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bursa Uludağ Basketbol | 77.0 | 76.8 | 107.8 | 53.6% | 22.1% | 46.2% | 12.9% | 97.8 | 48.5% | 10.9% | 86.0% | 19.1% | +10.1 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 76.7 | 76.8 | 97.8 | 48.5% | 10.9% | 14.0% | 19.1% | 107.8 | 53.6% | 22.1% | 53.8% | 12.9% | -10.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bursa Uludağ Basketbol | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| 32/70 (%45.7) | Saha İçi Şut | 28/68 (%41.2) |
| 21/45 (%46.7) | 2 Sayı | 18/37 (%48.6) |
| 11/25 (%44.0) | 3 Sayı | 10/31 (%32.3) |
| 8/9 (%88.9) | Serbest Atış | 9/13 (%69.2) |
| 55 | Ribaund | 27 |
| 18 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 37 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 25 | Asist | 19 |
| 7 | Top Çalma | 10 |
| 2 | Blok | 0 |
| 21 | Top Kaybı | 9 |
| 15 | Faul | 16 |
| 218 | Verimlilik (PIR) | 154 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Bursa Uludağ Basketbol 2, Antalya Toroslar Basketbol 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 16.12.2023Bursa Uludağ Basketbol 83-75 Antalya Toroslar Basketbol
- 19.03.2024Antalya Toroslar Basketbol 63-68 Bursa Uludağ Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.