KBSL · 20. Hafta · 2023-2024 · 14 Ocak 2024 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding ilk çeyreği 34-12 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 12 | 14 | 22 | 19 | 67 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 34 | 36 | 26 | 30 | 126 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| Tempo | ||
87.0 sezon ort. 85.9 | Tempo | 87.0 sezon ort. 78.5 |
| Hücum | ||
76.1 sezon ort. 84.4 | 100 hücumda sayı | 146.8 sezon ort. 119.5 |
40.8% sezon ort. 42.3% | eFG% | 73.2% sezon ort. 57.1% |
14.1% sezon ort. 17.0% | Top kaybı oranı | 15.6% sezon ort. 12.4% |
7.8% sezon ort. 22.4% | Hücum ribaundu % | 56.7% sezon ort. 31.6% |
9.2% sezon ort. 21.0% | Serbest atış oranı | 13.4% sezon ort. 19.2% |
51.3% sezon ort. 44.8% | Üçlük payı | 32.9% sezon ort. 29.9% |
| Savunma | ||
146.8 sezon ort. 122.0 | 100 savunmada yenen sayı | 76.1 sezon ort. 87.2 |
73.2% sezon ort. 59.2% | Rakip eFG% | 40.8% sezon ort. 44.9% |
15.6% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 14.1% sezon ort. 20.2% |
56.7% sezon ort. 38.7% | Rakip hücum ribaundu % | 7.8% sezon ort. 26.4% |
13.4% sezon ort. 17.8% | Rakip serbest atış oranı | 9.2% sezon ort. 19.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tilbe Şenyürek Fenerbahçe Alagöz Holding · 31 dk+30.8 PIR
- Nikolina Milic Fenerbahçe Alagöz Holding · 24 dk+21.1 PIR
- İdil Saçalır Fenerbahçe Alagöz Holding · 16 dk+20.1 PIR
- Kitija Laksa Fenerbahçe Alagöz Holding · 25 dk+14.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nuran Tutsak Hatay Büyükşehir Belediyespor · 40 dk−13.7 PIR
- Öykü Taşkın Hatay Büyükşehir Belediyespor · 40 dk−7.5 PIR
- Betül Özcan Hatay Büyükşehir Belediyespor · 40 dk−2.3 PIR
- Duygu Özen Fenerbahçe Alagöz Holding · 11 dk−1.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 88.1 | 87.0 | 76.1 | 40.8% | 14.1% | 7.8% | 9.2% | 146.8 | 73.2% | 15.6% | 43.3% | 13.4% | -70.7 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 85.8 | 87.0 | 146.8 | 73.2% | 15.6% | 56.7% | 13.4% | 76.1 | 40.8% | 14.1% | 92.2% | 9.2% | +70.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| 25/76 (%32.9) | Saha İçi Şut | 54/82 (%65.9) |
| 13/37 (%35.1) | 2 Sayı | 42/55 (%76.4) |
| 12/39 (%30.8) | 3 Sayı | 12/27 (%44.4) |
| 5/7 (%71.4) | Serbest Atış | 6/11 (%54.5) |
| 17 | Ribaund | 64 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 13 | Savunma Ribaundu | 47 |
| 15 | Asist | 43 |
| 8 | Top Çalma | 5 |
| 0 | Blok | 3 |
| 13 | Top Kaybı | 16 |
| 9 | Faul | 14 |
| 78 | Verimlilik (PIR) | 384 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 23 karşılaşmada Hatay Büyükşehir Belediyespor 2, Fenerbahçe Alagöz Holding 21 galibiyet aldı.
- 2023-2024 · Fenerbahçe Alagöz Holding 114-48 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2022-2023 · Fenerbahçe Alagöz Holding 20-0 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2022-2023 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 75-110 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2020-2021 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 70-91 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2020-2021 · Fenerbahçe Alagöz Holding 85-64 Hatay Büyükşehir Belediyespor


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 05.10.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 114-48 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 13.01.2024Hatay Büyükşehir Belediyespor 67-126 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

