KBSL · 23. Hafta · 2023-2024 · 2 Şubat 2024 00:00
Çankaya Üniversitesi maçı 4 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çankaya Üniversitesi | 25 | 26 | 18 | 18 | 87 |
| Emlak Konut | 23 | 23 | 21 | 16 | 83 |
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.0 sezon ort. 83.2 | Tempo | 81.0 sezon ort. 77.6 |
| Hücum | ||
109.1 sezon ort. 99.2 | 100 hücumda sayı | 100.9 sezon ort. 96.2 |
50.0% sezon ort. 48.6% | eFG% | 46.6% sezon ort. 49.3% |
9.7% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 15.4% sezon ort. 17.9% |
8.3% sezon ort. 23.6% | Hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 24.2% |
65.5% sezon ort. 26.6% | Serbest atış oranı | 28.8% sezon ort. 20.9% |
37.9% sezon ort. 34.6% | Üçlük payı | 35.6% sezon ort. 39.5% |
| Savunma | ||
100.9 sezon ort. 112.2 | 100 savunmada yenen sayı | 109.1 sezon ort. 101.8 |
46.6% sezon ort. 53.0% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 48.3% |
15.4% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 9.7% sezon ort. 15.2% |
34.1% sezon ort. 36.9% | Rakip hücum ribaundu % | 8.3% sezon ort. 30.4% |
28.8% sezon ort. 24.0% | Rakip serbest atış oranı | 65.5% sezon ort. 22.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alanna Simone Smith Emlak Konut · 18 dk+16.2 PIR
- Nathalie Esie Marie Fontaine Çankaya Üniversitesi · 40 dk+12.3 PIR
- Shatori Monuque Walker Çankaya Üniversitesi · 40 dk+11.6 PIR
- Brooke Michelle Mc Carty-Williams Çankaya Üniversitesi · 40 dk+9.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gizem Uca Emlak Konut · 14 dk−11.0 PIR
- Tuğba Oral Çankaya Üniversitesi · 26 dk−7.5 PIR
- Gizem Başaran Turan Emlak Konut · 11 dk−6.7 PIR
- Melike Yalçınkaya Çankaya Üniversitesi · 20 dk−5.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çankaya Üniversitesi | 79.7 | 81.0 | 109.1 | 50.0% | 9.7% | 8.3% | 65.5% | 100.9 | 46.6% | 15.4% | 65.9% | 28.8% | +8.2 |
| Emlak Konut | 82.2 | 81.0 | 100.9 | 46.6% | 15.4% | 34.1% | 28.8% | 109.1 | 50.0% | 9.7% | 91.7% | 65.5% | -8.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 27/58 (%46.6) | Saha İçi Şut | 30/73 (%41.1) |
| 23/36 (%63.9) | 2 Sayı | 22/47 (%46.8) |
| 4/22 (%18.2) | 3 Sayı | 8/26 (%30.8) |
| 29/38 (%76.3) | Serbest Atış | 15/21 (%71.4) |
| 32 | Ribaund | 48 |
| 3 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 19 | Asist | 16 |
| 10 | Top Çalma | 3 |
| 4 | Blok | 2 |
| 8 | Top Kaybı | 15 |
| 20 | Faul | 26 |
| 205 | Verimlilik (PIR) | 171 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Çankaya Üniversitesi 0, Emlak Konut 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 27.10.2023Emlak Konut 91-84 Çankaya Üniversitesi
- 01.02.2024Çankaya Üniversitesi 87-83 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

