KBSL · 18. Hafta · 2023-2024 · 30 Aralık 2023 00:00
Nesibe Aydın ilk çeyreği 34-13 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 34 | 18 | 22 | 28 | 102 |
| Çankaya Üniversitesi | 13 | 17 | 14 | 25 | 69 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
83.1 sezon ort. 77.1 | Tempo | 83.1 sezon ort. 83.1 |
| Hücum | ||
122.7 sezon ort. 102.8 | 100 hücumda sayı | 83.0 sezon ort. 100.1 |
55.4% sezon ort. 48.4% | eFG% | 40.2% sezon ort. 48.9% |
12.7% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 21.1% sezon ort. 15.2% |
44.2% sezon ort. 30.3% | Hücum ribaundu % | 18.4% sezon ort. 23.3% |
16.9% sezon ort. 27.2% | Serbest atış oranı | 37.7% sezon ort. 27.5% |
36.1% sezon ort. 35.6% | Üçlük payı | 29.5% sezon ort. 34.8% |
| Savunma | ||
83.0 sezon ort. 100.5 | 100 savunmada yenen sayı | 122.7 sezon ort. 111.4 |
40.2% sezon ort. 48.8% | Rakip eFG% | 55.4% sezon ort. 52.7% |
21.1% sezon ort. 16.4% | Zorlanan top kaybı | 12.7% sezon ort. 15.1% |
18.4% sezon ort. 29.0% | Rakip hücum ribaundu % | 44.2% sezon ort. 36.5% |
37.7% sezon ort. 25.6% | Rakip serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 24.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Emma Jean Cannon Nesibe Aydın · 29 dk+11.2 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 27 dk+9.5 PIR
- Gamze Takmaz Nesibe Aydın · 19 dk+8.2 PIR
- Katarina Zec Nesibe Aydın · 23 dk+4.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Shatori Monuque Walker Çankaya Üniversitesi · 40 dk−10.3 PIR
- Tuğba Oral Çankaya Üniversitesi · 26 dk−4.4 PIR
- Pelin Bilgiç Nesibe Aydın · 23 dk−1.9 PIR
- Şevval Akalan Nesibe Aydın · 16 dk−0.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gizem Sezer 50 asist barajını geçti
- Shatori Monuque Walker 100 ribaund barajını geçti
- Shatori Monuque Walker 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 83.2 | 83.1 | 122.7 | 55.4% | 12.7% | 44.2% | 16.9% | 83.0 | 40.2% | 21.1% | 81.6% | 37.7% | +39.6 |
| Çankaya Üniversitesi | 83.1 | 83.1 | 83.0 | 40.2% | 21.1% | 18.4% | 37.7% | 122.7 | 55.4% | 12.7% | 55.8% | 16.9% | -39.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 42/83 (%50.6) | Saha İçi Şut | 23/61 (%37.7) |
| 34/53 (%64.2) | 2 Sayı | 20/43 (%46.5) |
| 8/30 (%26.7) | 3 Sayı | 3/18 (%16.7) |
| 10/14 (%71.4) | Serbest Atış | 20/23 (%87.0) |
| 50 | Ribaund | 31 |
| 19 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 26 | Asist | 14 |
| 9 | Top Çalma | 8 |
| 3 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 19 |
| 19 | Faul | 13 |
| 253 | Verimlilik (PIR) | 124 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Nesibe Aydın 6, Çankaya Üniversitesi 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 23.09.2023Çankaya Üniversitesi 76-83 Nesibe Aydın
- 29.12.2023Nesibe Aydın 102-69 Çankaya Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

