KBSL · 16. Hafta · 2023-2024 · 24 Aralık 2023 00:00
Nesibe Aydın 1. çeyreği 21-10 kazanarak farkı açtı. Antalya Toroslar Basketbol ikinci yarıda 38-37 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 21 | 16 | 23 | 14 | 74 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 10 | 17 | 14 | 24 | 65 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.3 sezon ort. 77.2 | Tempo | 79.3 sezon ort. 82.2 |
| Hücum | ||
94.4 sezon ort. 103.8 | 100 hücumda sayı | 81.0 sezon ort. 97.4 |
50.0% sezon ort. 48.7% | eFG% | 39.3% sezon ort. 48.6% |
18.2% sezon ort. 15.1% | Top kaybı oranı | 15.7% sezon ort. 15.5% |
11.8% sezon ort. 31.4% | Hücum ribaundu % | 19.1% sezon ort. 22.1% |
32.2% sezon ort. 26.6% | Serbest atış oranı | 17.1% sezon ort. 24.2% |
47.5% sezon ort. 35.2% | Üçlük payı | 52.9% sezon ort. 37.3% |
| Savunma | ||
81.0 sezon ort. 100.6 | 100 savunmada yenen sayı | 94.4 sezon ort. 106.1 |
39.3% sezon ort. 48.8% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 51.5% |
15.7% sezon ort. 16.6% | Zorlanan top kaybı | 18.2% sezon ort. 15.5% |
19.1% sezon ort. 29.1% | Rakip hücum ribaundu % | 11.8% sezon ort. 29.5% |
17.1% sezon ort. 26.3% | Rakip serbest atış oranı | 32.2% sezon ort. 23.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gamze Takmaz Nesibe Aydın · 33 dk+5.0 PIR
- Pelin Bilgiç Nesibe Aydın · 27 dk+3.4 PIR
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 36 dk+3.1 PIR
- Soana Kautelia Angelina Lucet Antalya Toroslar Basketbol · 40 dk+2.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kelsey Bone Antalya Toroslar Basketbol · 40 dk−9.8 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 31 dk−8.7 PIR
- Jaelyn Brown Antalya Toroslar Basketbol · 40 dk−6.0 PIR
- Destanni Mone Henderson Antalya Toroslar Basketbol · 40 dk−6.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 78.4 | 79.3 | 94.4 | 50.0% | 18.2% | 11.8% | 32.2% | 81.0 | 39.3% | 15.7% | 80.9% | 17.1% | +13.5 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 80.3 | 79.3 | 81.0 | 39.3% | 15.7% | 19.1% | 17.1% | 94.4 | 50.0% | 18.2% | 88.2% | 32.2% | -13.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| 26/59 (%44.1) | Saha İçi Şut | 23/70 (%32.9) |
| 19/31 (%61.3) | 2 Sayı | 14/33 (%42.4) |
| 7/28 (%25.0) | 3 Sayı | 9/37 (%24.3) |
| 15/19 (%78.9) | Serbest Atış | 10/12 (%83.3) |
| 42 | Ribaund | 39 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 38 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 18 | Asist | 17 |
| 7 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 0 |
| 15 | Top Kaybı | 14 |
| 19 | Faul | 16 |
| 174 | Verimlilik (PIR) | 127 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Nesibe Aydın 4, Antalya Toroslar Basketbol 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 12.09.2023Antalya Toroslar Basketbol 67-58 Nesibe Aydın
- 23.12.2023Nesibe Aydın 74-65 Antalya Toroslar Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

