KBSL · 19. Hafta · 2023-2024 · 7 Ocak 2024 00:00
Emlak Konut maçı 4 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya Toroslar Basketbol | 17 | 21 | 22 | 22 | 82 |
| Emlak Konut | 25 | 17 | 23 | 21 | 86 |
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.1 sezon ort. 82.2 | Tempo | 79.1 sezon ort. 77.6 |
| Hücum | ||
103.3 sezon ort. 96.6 | 100 hücumda sayı | 109.2 sezon ort. 95.9 |
55.7% sezon ort. 48.0% | eFG% | 58.7% sezon ort. 48.8% |
18.6% sezon ort. 15.4% | Top kaybı oranı | 15.9% sezon ort. 17.9% |
31.6% sezon ort. 21.7% | Hücum ribaundu % | 9.7% sezon ort. 25.0% |
14.3% sezon ort. 24.3% | Serbest atış oranı | 20.6% sezon ort. 21.3% |
32.9% sezon ort. 38.1% | Üçlük payı | 42.9% sezon ort. 39.3% |
| Savunma | ||
109.2 sezon ort. 105.6 | 100 savunmada yenen sayı | 103.3 sezon ort. 102.0 |
58.7% sezon ort. 51.2% | Rakip eFG% | 55.7% sezon ort. 48.1% |
15.9% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 18.6% sezon ort. 14.9% |
9.7% sezon ort. 29.5% | Rakip hücum ribaundu % | 31.6% sezon ort. 29.6% |
20.6% sezon ort. 23.4% | Rakip serbest atış oranı | 14.3% sezon ort. 24.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 38 dk+14.6 PIR
- Soana Kautelia Angelina Lucet Antalya Toroslar Basketbol · 32 dk+14.5 PIR
- Berfin Sertoğlu Emlak Konut · 27 dk+12.5 PIR
- Kelsey Bone Antalya Toroslar Basketbol · 40 dk+9.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Destanni Mone Henderson Antalya Toroslar Basketbol · 40 dk−17.4 PIR
- Zeynep Şevval Gül Emlak Konut · 30 dk−8.9 PIR
- Günesh Karaoğlan Antalya Toroslar Basketbol · 29 dk−6.2 PIR
- Ilze Jakobsone Emlak Konut · 18 dk−4.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya Toroslar Basketbol | 79.4 | 79.1 | 103.3 | 55.7% | 18.6% | 31.6% | 14.3% | 109.2 | 58.7% | 15.9% | 90.3% | 20.6% | -6.0 |
| Emlak Konut | 78.7 | 79.1 | 109.2 | 58.7% | 15.9% | 9.7% | 20.6% | 103.3 | 55.7% | 18.6% | 68.4% | 14.3% | +6.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 35/70 (%50.0) | Saha İçi Şut | 31/63 (%49.2) |
| 27/47 (%57.4) | 2 Sayı | 19/36 (%52.8) |
| 8/23 (%34.8) | 3 Sayı | 12/27 (%44.4) |
| 4/10 (%40.0) | Serbest Atış | 12/13 (%92.3) |
| 40 | Ribaund | 29 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 3 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 20 | Asist | 20 |
| 8 | Top Çalma | 9 |
| 0 | Blok | 2 |
| 17 | Top Kaybı | 13 |
| 16 | Faul | 13 |
| 182 | Verimlilik (PIR) | 200 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Antalya Toroslar Basketbol 0, Emlak Konut 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 30.09.2023Emlak Konut 94-76 Antalya Toroslar Basketbol
- 06.01.2024Antalya Toroslar Basketbol 82-86 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

