KBSL · 20. Hafta · 2023-2024 · 13 Ocak 2024 00:00
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 4. çeyreği 30-16 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 19 | 18 | 17 | 16 | 70 |
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 26 | 16 | 19 | 30 | 91 |
| Emlak Konut | Kategori | Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.3 sezon ort. 77.9 | Tempo | 72.3 sezon ort. 79.8 |
| Hücum | ||
97.4 sezon ort. 96.4 | 100 hücumda sayı | 125.1 sezon ort. 103.5 |
43.5% sezon ort. 49.4% | eFG% | 54.1% sezon ort. 48.6% |
8.7% sezon ort. 18.1% | Top kaybı oranı | 14.0% sezon ort. 14.5% |
20.5% sezon ort. 24.8% | Hücum ribaundu % | 39.4% sezon ort. 27.7% |
15.9% sezon ort. 21.5% | Serbest atış oranı | 47.5% sezon ort. 30.1% |
40.6% sezon ort. 39.3% | Üçlük payı | 34.4% sezon ort. 33.4% |
| Savunma | ||
125.1 sezon ort. 101.2 | 100 savunmada yenen sayı | 97.4 sezon ort. 97.8 |
54.1% sezon ort. 48.2% | Rakip eFG% | 43.5% sezon ort. 48.1% |
14.0% sezon ort. 15.1% | Zorlanan top kaybı | 8.7% sezon ort. 16.5% |
39.4% sezon ort. 29.4% | Rakip hücum ribaundu % | 20.5% sezon ort. 25.2% |
47.5% sezon ort. 23.0% | Rakip serbest atış oranı | 15.9% sezon ort. 25.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Khaalia Hillsman Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 39 dk+17.7 PIR
- Jaime Nared Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 38 dk+10.4 PIR
- Gergana Ivanova Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 31 dk+9.9 PIR
- Gizem Başaran Turan Emlak Konut · 27 dk+7.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 30 dk−10.4 PIR
- Sierra Lashe Calhoun Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 31 dk−9.2 PIR
- Feyonda Rena Fitzgerald Emlak Konut · 28 dk−8.4 PIR
- Özge Özışık Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 18 dk−7.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Khaalia Hillsman 500 ribaund barajını geçti
- Khaalia Hillsman 50 asist barajını geçti
- Feyonda Rena Fitzgerald 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 71.8 | 72.3 | 97.4 | 43.5% | 8.7% | 20.5% | 15.9% | 125.1 | 54.1% | 14.0% | 60.6% | 47.5% | -27.6 |
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 72.8 | 72.3 | 125.1 | 54.1% | 14.0% | 39.4% | 47.5% | 97.4 | 43.5% | 8.7% | 79.5% | 15.9% | +27.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 25/69 (%36.2) | Saha İçi Şut | 30/61 (%49.2) |
| 15/41 (%36.6) | 2 Sayı | 24/40 (%60.0) |
| 10/28 (%35.7) | 3 Sayı | 6/21 (%28.6) |
| 10/11 (%90.9) | Serbest Atış | 25/29 (%86.2) |
| 29 | Ribaund | 48 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 18 | Asist | 29 |
| 5 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 3 |
| 7 | Top Kaybı | 12 |
| 20 | Faul | 16 |
| 138 | Verimlilik (PIR) | 256 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 07.10.2023Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 64-85 Emlak Konut
- 12.01.2024Emlak Konut 70-91 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

