KBSL · 22. Hafta · 2023-2024 · 27 Ocak 2024 00:00
Emlak Konut 4. çeyreği 27-17 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 24 | 22 | 19 | 27 | 92 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 16 | 14 | 14 | 17 | 61 |
| Emlak Konut | Kategori | Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
88.0 sezon ort. 77.3 | Tempo | 88.0 sezon ort. 85.9 |
| Hücum | ||
104.0 sezon ort. 96.1 | 100 hücumda sayı | 69.7 sezon ort. 84.7 |
50.0% sezon ort. 49.1% | eFG% | 34.1% sezon ort. 42.6% |
16.0% sezon ort. 17.9% | Top kaybı oranı | 12.8% sezon ort. 17.0% |
37.5% sezon ort. 24.0% | Hücum ribaundu % | 22.6% sezon ort. 21.8% |
20.7% sezon ort. 21.3% | Serbest atış oranı | 9.4% sezon ort. 21.1% |
34.1% sezon ort. 39.6% | Üçlük payı | 47.1% sezon ort. 45.0% |
| Savunma | ||
69.7 sezon ort. 103.4 | 100 savunmada yenen sayı | 104.0 sezon ort. 123.7 |
34.1% sezon ort. 49.1% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 60.1% |
12.8% sezon ort. 15.1% | Zorlanan top kaybı | 16.0% sezon ort. 15.5% |
22.6% sezon ort. 30.1% | Rakip hücum ribaundu % | 37.5% sezon ort. 39.2% |
9.4% sezon ort. 24.5% | Rakip serbest atış oranı | 20.7% sezon ort. 17.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sydney Rose Wiese Emlak Konut · 18 dk+15.1 PIR
- Zeynep Çelik Emlak Konut · 11 dk+12.5 PIR
- Ceren Akpınar Emlak Konut · 22 dk+12.4 PIR
- Alanna Simone Smith Emlak Konut · 17 dk+8.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Betül Özcan Hatay Büyükşehir Belediyespor · 33 dk−11.5 PIR
- Feyonda Rena Fitzgerald Emlak Konut · 13 dk−6.7 PIR
- Eda Balkan Emlak Konut · 19 dk−6.1 PIR
- Sena Işık Hatay Büyükşehir Belediyespor · 19 dk−4.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Zeynep Şevval Gül 100 sayı barajını geçti
- Elanur Demir 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 88.5 | 88.0 | 104.0 | 50.0% | 16.0% | 37.5% | 20.7% | 69.7 | 34.1% | 12.8% | 77.4% | 9.4% | +34.3 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 87.5 | 88.0 | 69.7 | 34.1% | 12.8% | 22.6% | 9.4% | 104.0 | 50.0% | 16.0% | 62.5% | 20.7% | -34.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| 38/82 (%46.3) | Saha İçi Şut | 25/85 (%29.4) |
| 32/54 (%59.3) | 2 Sayı | 17/45 (%37.8) |
| 6/28 (%21.4) | 3 Sayı | 8/40 (%20.0) |
| 10/17 (%58.8) | Serbest Atış | 3/8 (%37.5) |
| 66 | Ribaund | 44 |
| 18 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 48 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 25 | Asist | 13 |
| 8 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 1 |
| 17 | Top Kaybı | 13 |
| 8 | Faul | 12 |
| 245 | Verimlilik (PIR) | 91 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Emlak Konut 2, Hatay Büyükşehir Belediyespor 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 21.10.2023Hatay Büyükşehir Belediyespor 67-89 Emlak Konut
- 26.01.2024Emlak Konut 92-61 Hatay Büyükşehir Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

