KBSL · 21. Hafta · 2023-2024 · 20 Ocak 2024 00:00

131 - 87

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 3. çeyreği 40-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 40 | 26 | 40 | 25 | 131 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 19 | 27 | 14 | 27 | 87 |
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
92.3 sezon ort. 79.1 | Tempo | 92.3 sezon ort. 85.7 |
| Hücum | ||
138.1 sezon ort. 102.8 | 100 hücumda sayı | 97.0 sezon ort. 83.6 |
66.3% sezon ort. 47.9% | eFG% | 44.4% sezon ort. 42.1% |
9.2% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 9.5% sezon ort. 17.2% |
34.1% sezon ort. 27.8% | Hücum ribaundu % | 25.4% sezon ort. 21.7% |
2.0% sezon ort. 32.0% | Serbest atış oranı | 14.6% sezon ort. 20.9% |
36.7% sezon ort. 33.3% | Üçlük payı | 38.2% sezon ort. 45.4% |
| Savunma | ||
97.0 sezon ort. 97.8 | 100 savunmada yenen sayı | 138.1 sezon ort. 122.3 |
44.4% sezon ort. 48.1% | Rakip eFG% | 66.3% sezon ort. 59.5% |
9.5% sezon ort. 16.5% | Zorlanan top kaybı | 9.2% sezon ort. 15.7% |
25.4% sezon ort. 25.0% | Rakip hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 39.4% |
14.6% sezon ort. 26.0% | Rakip serbest atış oranı | 2.0% sezon ort. 18.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sierra Lashe Calhoun Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 25 dk+23.2 PIR
- Gergana Ivanova Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 27 dk+20.6 PIR
- Khaalia Hillsman Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 16 dk+19.6 PIR
- Özge Özışık Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 21 dk+19.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Elanur Demir Hatay Büyükşehir Belediyespor · 34 dk−3.2 PIR
- Nuran Tutsak Hatay Büyükşehir Belediyespor · 33 dk−2.2 PIR
- Derya Kavak Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 10 dk−1.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Ayşe Cora Yamaner 300. maçına çıktı
- Gergana Ivanova 100 sayı barajını geçti
- Gergana Ivanova 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 94.9 | 92.3 | 138.1 | 66.3% | 9.2% | 34.1% | 2.0% | 97.0 | 44.4% | 9.5% | 74.6% | 14.6% | +41.1 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 89.7 | 92.3 | 97.0 | 44.4% | 9.5% | 25.4% | 14.6% | 138.1 | 66.3% | 9.2% | 65.9% | 2.0% | -41.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| 57/98 (%58.2) | Saha İçi Şut | 34/89 (%38.2) |
| 41/62 (%66.1) | 2 Sayı | 23/55 (%41.8) |
| 16/36 (%44.4) | 3 Sayı | 11/34 (%32.4) |
| 1/2 (%50.0) | Serbest Atış | 8/13 (%61.5) |
| 58 | Ribaund | 42 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 44 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 44 | Asist | 22 |
| 8 | Top Çalma | 8 |
| 3 | Blok | 1 |
| 10 | Top Kaybı | 10 |
| 16 | Faul | 6 |
| 381 | Verimlilik (PIR) | 175 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 2, Hatay Büyükşehir Belediyespor 5 galibiyet aldı.
- 2023-2024 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 70-104 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 2020-2021 · Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 96-97 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2020-2021 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 71-65 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 2019-2020 · Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 79-66 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2019-2020 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 76-67 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 13.10.2023Hatay Büyükşehir Belediyespor 70-104 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 19.01.2024Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 131-87 Hatay Büyükşehir Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.