KBSL · 24. Hafta · 2023-2024 · 15 Şubat 2024 00:00
Botaş 2. çeyreği 29-15 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 23 | 15 | 12 | 11 | 61 |
| Botaş | 9 | 29 | 18 | 15 | 71 |
| Emlak Konut | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.1 sezon ort. 77.8 | Tempo | 75.1 sezon ort. 77.4 |
| Hücum | ||
80.2 sezon ort. 97.0 | 100 hücumda sayı | 95.7 sezon ort. 97.3 |
37.7% sezon ort. 49.6% | eFG% | 48.5% sezon ort. 46.5% |
12.6% sezon ort. 18.0% | Top kaybı oranı | 12.2% sezon ort. 15.0% |
23.9% sezon ort. 24.6% | Hücum ribaundu % | 19.5% sezon ort. 28.7% |
23.2% sezon ort. 21.2% | Serbest atış oranı | 21.2% sezon ort. 24.2% |
33.3% sezon ort. 39.6% | Üçlük payı | 28.8% sezon ort. 23.6% |
| Savunma | ||
95.7 sezon ort. 102.2 | 100 savunmada yenen sayı | 80.2 sezon ort. 99.0 |
48.5% sezon ort. 48.4% | Rakip eFG% | 37.7% sezon ort. 47.2% |
12.2% sezon ort. 15.1% | Zorlanan top kaybı | 12.6% sezon ort. 14.4% |
19.5% sezon ort. 30.1% | Rakip hücum ribaundu % | 23.9% sezon ort. 25.3% |
21.2% sezon ort. 23.9% | Rakip serbest atış oranı | 23.2% sezon ort. 25.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 37 dk+6.4 PIR
- Lyndra Shajuan Weaver Botaş · 38 dk+6.0 PIR
- Buket Ünal Botaş · 21 dk+3.0 PIR
- Gizem Uca Emlak Konut · 9 dk+1.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sydney Rose Wiese Emlak Konut · 24 dk−10.2 PIR
- Feyonda Rena Fitzgerald Emlak Konut · 27 dk−10.2 PIR
- Manolya Kurtulmuş Botaş · 30 dk−4.9 PIR
- Alanna Simone Smith Emlak Konut · 33 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Lindsay Allen 250 sayı barajını geçti
- Gizem Uca 500 sayı barajını geçti
- Lyndra Shajuan Weaver 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 76.0 | 75.1 | 80.2 | 37.7% | 12.6% | 23.9% | 23.2% | 95.7 | 48.5% | 12.2% | 80.5% | 21.2% | -15.5 |
| Botaş | 74.2 | 75.1 | 95.7 | 48.5% | 12.2% | 19.5% | 21.2% | 80.2 | 37.7% | 12.6% | 76.1% | 23.2% | +15.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 23/69 (%33.3) | Saha İçi Şut | 29/66 (%43.9) |
| 17/46 (%37.0) | 2 Sayı | 23/47 (%48.9) |
| 6/23 (%26.1) | 3 Sayı | 6/19 (%31.6) |
| 9/16 (%56.3) | Serbest Atış | 7/14 (%50.0) |
| 44 | Ribaund | 43 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 14 | Asist | 23 |
| 9 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 3 |
| 11 | Top Kaybı | 10 |
| 13 | Faul | 19 |
| 127 | Verimlilik (PIR) | 183 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Emlak Konut 2, Botaş 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 03.11.2023Botaş 66-79 Emlak Konut
- 14.02.2024Emlak Konut 61-71 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

