WbInsight

KBSL · 21. Hafta · 2023-2024 · 20 Ocak 2024 00:00

70 - 56

İlkem Yapı Tarsus Spor logosu
İlkem Yapı Tarsus Spor

OGM Ormanspor 4. çeyreği 19-9 kazanarak farkı açtı. İlkem Yapı Tarsus Spor ikinci yarıda 36-35 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
OGM Ormanspor1916161970
İlkem Yapı Tarsus Spor101027956
Dört Faktör
OGM OrmansporKategoriİlkem Yapı Tarsus Spor
Tempo
73.4
sezon ort. 77.4
Tempo
73.4
sezon ort. 78.5
Hücum
95.2
sezon ort. 103.2
100 hücumda sayı
76.3
sezon ort. 100.3
44.9%
sezon ort. 50.0%
eFG%
32.3%
sezon ort. 48.1%
18.1%
sezon ort. 16.0%
Top kaybı oranı
14.1%
sezon ort. 16.7%
38.5%
sezon ort. 31.1%
Hücum ribaundu %
25.5%
sezon ort. 31.7%
11.6%
sezon ort. 23.1%
Serbest atış oranı
29.2%
sezon ort. 20.9%
23.2%
sezon ort. 31.4%
Üçlük payı
35.4%
sezon ort. 29.6%
Savunma
76.3
sezon ort. 101.5
100 savunmada yenen sayı
95.2
sezon ort. 106.5
32.3%
sezon ort. 49.1%
Rakip eFG%
44.9%
sezon ort. 51.3%
14.1%
sezon ort. 14.4%
Zorlanan top kaybı
18.1%
sezon ort. 13.8%
25.5%
sezon ort. 25.0%
Rakip hücum ribaundu %
38.5%
sezon ort. 27.7%
29.2%
sezon ort. 25.6%
Rakip serbest atış oranı
11.6%
sezon ort. 26.7%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.