KBSL · 20. Hafta · 2023-2024 · 13 Ocak 2024 00:00
OGM Ormanspor maçı 9 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 22 | 19 | 16 | 13 | 70 |
| OGM Ormanspor | 25 | 21 | 14 | 19 | 79 |
| Nesibe Aydın | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.7 sezon ort. 77.5 | Tempo | 71.7 sezon ort. 77.4 |
| Hücum | ||
99.3 sezon ort. 103.6 | 100 hücumda sayı | 108.5 sezon ort. 102.8 |
36.2% sezon ort. 49.1% | eFG% | 54.4% sezon ort. 49.7% |
13.1% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 19.6% sezon ort. 15.9% |
44.7% sezon ort. 30.3% | Hücum ribaundu % | 29.0% sezon ort. 31.4% |
50.8% sezon ort. 26.0% | Serbest atış oranı | 35.1% sezon ort. 22.3% |
41.5% sezon ort. 35.4% | Üçlük payı | 38.6% sezon ort. 30.9% |
| Savunma | ||
108.5 sezon ort. 99.6 | 100 savunmada yenen sayı | 99.3 sezon ort. 100.7 |
54.4% sezon ort. 48.3% | Rakip eFG% | 36.2% sezon ort. 49.0% |
19.6% sezon ort. 16.4% | Zorlanan top kaybı | 13.1% sezon ort. 14.5% |
29.0% sezon ort. 28.7% | Rakip hücum ribaundu % | 44.7% sezon ort. 24.2% |
35.1% sezon ort. 25.7% | Rakip serbest atış oranı | 50.8% sezon ort. 24.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 27 dk+6.3 PIR
- Damiris Dantas OGM Ormanspor · 27 dk+2.2 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Nesibe Aydın · 12 dk+1.2 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 38 dk+1.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 35 dk−20.8 PIR
- Katarina Zec Nesibe Aydın · 18 dk−5.9 PIR
- Aleksandra Katanic OGM Ormanspor · 23 dk−4.7 PIR
- Banu Şimşek OGM Ormanspor · 22 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Pelin Bilgiç 1.000 asist barajını geçti
- Michaela Nne Onyenwere 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 70.5 | 71.7 | 99.3 | 36.2% | 13.1% | 44.7% | 50.8% | 108.5 | 54.4% | 19.6% | 71.0% | 35.1% | -9.3 |
| OGM Ormanspor | 72.8 | 71.7 | 108.5 | 54.4% | 19.6% | 29.0% | 35.1% | 99.3 | 36.2% | 13.1% | 55.3% | 50.8% | +9.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 21/65 (%32.3) | Saha İçi Şut | 26/57 (%45.6) |
| 16/38 (%42.1) | 2 Sayı | 16/35 (%45.7) |
| 5/27 (%18.5) | 3 Sayı | 10/22 (%45.5) |
| 23/33 (%69.7) | Serbest Atış | 17/20 (%85.0) |
| 43 | Ribaund | 35 |
| 21 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 20 | Asist | 18 |
| 5 | Top Çalma | 6 |
| 0 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 16 |
| 18 | Faul | 24 |
| 138 | Verimlilik (PIR) | 179 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Nesibe Aydın 3, OGM Ormanspor 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 07.10.2023OGM Ormanspor 78-76 Nesibe Aydın
- 12.01.2024Nesibe Aydın 70-79 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

