KBSL · 23. Hafta · 2023-2024 · 2 Şubat 2024 00:00
OGM Ormanspor ilk yarıyı 45-47 geride kapattı, ikinci yarıyı 52-33 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 28 | 17 | 28 | 24 | 97 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 25 | 22 | 14 | 19 | 80 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.6 sezon ort. 77.2 | Tempo | 79.6 sezon ort. 82.2 |
| Hücum | ||
119.0 sezon ort. 102.4 | 100 hücumda sayı | 102.8 sezon ort. 96.6 |
61.9% sezon ort. 49.4% | eFG% | 53.3% sezon ort. 48.1% |
17.7% sezon ort. 16.0% | Top kaybı oranı | 15.7% sezon ort. 15.5% |
29.0% sezon ort. 31.4% | Hücum ribaundu % | 15.2% sezon ort. 22.2% |
25.4% sezon ort. 22.6% | Serbest atış oranı | 32.8% sezon ort. 23.7% |
32.8% sezon ort. 31.1% | Üçlük payı | 41.0% sezon ort. 37.8% |
| Savunma | ||
102.8 sezon ort. 100.6 | 100 savunmada yenen sayı | 119.0 sezon ort. 105.2 |
53.3% sezon ort. 48.5% | Rakip eFG% | 61.9% sezon ort. 51.1% |
15.7% sezon ort. 14.4% | Zorlanan top kaybı | 17.7% sezon ort. 15.5% |
15.2% sezon ort. 25.3% | Rakip hücum ribaundu % | 29.0% sezon ort. 29.0% |
32.8% sezon ort. 25.5% | Rakip serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 23.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alesia Kaorie Sutton OGM Ormanspor · 30 dk+16.3 PIR
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 33 dk+6.9 PIR
- Jaelyn Brown Antalya Toroslar Basketbol · 37 dk+6.1 PIR
- Soana Kautelia Angelina Lucet Antalya Toroslar Basketbol · 33 dk+0.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Aleksandra Katanic OGM Ormanspor · 22 dk−5.4 PIR
- Esra Ural OGM Ormanspor · 33 dk−5.3 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu Antalya Toroslar Basketbol · 16 dk−4.6 PIR
- Michaela Nne Onyenwere OGM Ormanspor · 25 dk−3.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 81.5 | 79.6 | 119.0 | 61.9% | 17.7% | 29.0% | 25.4% | 102.8 | 53.3% | 15.7% | 84.8% | 32.8% | +16.2 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 77.8 | 79.6 | 102.8 | 53.3% | 15.7% | 15.2% | 32.8% | 119.0 | 61.9% | 17.7% | 71.0% | 25.4% | -16.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| 36/67 (%53.7) | Saha İçi Şut | 28/61 (%45.9) |
| 25/45 (%55.6) | 2 Sayı | 19/36 (%52.8) |
| 11/22 (%50.0) | 3 Sayı | 9/25 (%36.0) |
| 14/17 (%82.4) | Serbest Atış | 15/20 (%75.0) |
| 37 | Ribaund | 27 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 14 | Asist | 23 |
| 7 | Top Çalma | 8 |
| 4 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 13 |
| 21 | Faul | 16 |
| 212 | Verimlilik (PIR) | 174 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada OGM Ormanspor 3, Antalya Toroslar Basketbol 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 27.10.2023Antalya Toroslar Basketbol 87-95 OGM Ormanspor
- 01.02.2024OGM Ormanspor 97-80 Antalya Toroslar Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

