WbInsight

KBSL · 27. Hafta · 2023-2024 · 3 Mart 2024 00:00

80 - 74

İlkem Yapı Tarsus Spor logosu
İlkem Yapı Tarsus Spor

Botaş maçı 6 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş2021182180
İlkem Yapı Tarsus Spor2116211674
Dört Faktör
BotaşKategoriİlkem Yapı Tarsus Spor
Tempo
75.9
sezon ort. 77.4
Tempo
75.9
sezon ort. 78.4
Hücum
104.8
sezon ort. 97.0
100 hücumda sayı
98.1
sezon ort. 99.5
48.6%
sezon ort. 46.5%
eFG%
47.1%
sezon ort. 47.6%
18.0%
sezon ort. 14.8%
Top kaybı oranı
11.8%
sezon ort. 16.7%
48.6%
sezon ort. 27.8%
Hücum ribaundu %
20.9%
sezon ort. 31.8%
27.5%
sezon ort. 24.0%
Serbest atış oranı
14.3%
sezon ort. 21.5%
8.7%
sezon ort. 24.3%
Üçlük payı
27.1%
sezon ort. 29.9%
Savunma
98.1
sezon ort. 98.4
100 savunmada yenen sayı
104.8
sezon ort. 106.2
47.1%
sezon ort. 46.9%
Rakip eFG%
48.6%
sezon ort. 51.1%
11.8%
sezon ort. 14.5%
Zorlanan top kaybı
18.0%
sezon ort. 13.8%
20.9%
sezon ort. 25.4%
Rakip hücum ribaundu %
48.6%
sezon ort. 27.4%
14.3%
sezon ort. 25.8%
Rakip serbest atış oranı
27.5%
sezon ort. 26.1%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.