WbInsight

KBSL · 22. Hafta · 2023-2024 · 27 Ocak 2024 00:00

İlkem Yapı Tarsus Spor logosu
İlkem Yapı Tarsus Spor

87 - 76

İlkem Yapı Tarsus Spor 4. çeyreği 24-11 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
İlkem Yapı Tarsus Spor2324162487
ÇBK Mersin2520201176
Dört Faktör
İlkem Yapı Tarsus SporKategoriÇBK Mersin
Tempo
70.1
sezon ort. 78.6
Tempo
70.1
sezon ort. 77.7
Hücum
122.5
sezon ort. 98.7
100 hücumda sayı
109.8
sezon ort. 105.8
52.1%
sezon ort. 47.4%
eFG%
51.7%
sezon ort. 51.6%
15.2%
sezon ort. 16.6%
Top kaybı oranı
13.9%
sezon ort. 16.2%
53.8%
sezon ort. 30.6%
Hücum ribaundu %
30.3%
sezon ort. 30.7%
22.5%
sezon ort. 21.1%
Serbest atış oranı
35.6%
sezon ort. 23.9%
31.0%
sezon ort. 29.7%
Üçlük payı
22.0%
sezon ort. 38.9%
Savunma
109.8
sezon ort. 106.0
100 savunmada yenen sayı
122.5
sezon ort. 95.2
51.7%
sezon ort. 51.0%
Rakip eFG%
52.1%
sezon ort. 46.0%
13.9%
sezon ort. 13.9%
Zorlanan top kaybı
15.2%
sezon ort. 16.4%
30.3%
sezon ort. 28.1%
Rakip hücum ribaundu %
53.8%
sezon ort. 25.7%
35.6%
sezon ort. 25.9%
Rakip serbest atış oranı
22.5%
sezon ort. 24.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.