WbInsight

KBSL · 26. Hafta · 2023-2024 · 24 Şubat 2024 00:00

İlkem Yapı Tarsus Spor logosu
İlkem Yapı Tarsus Spor

131 - 92

Hatay Büyükşehir Belediyespor logosu
Hatay Büyükşehir Belediyespor

İlkem Yapı Tarsus Spor 3. çeyreği 37-19 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
İlkem Yapı Tarsus Spor32283734131
Hatay Büyükşehir Belediyespor1823193292
Dört Faktör
İlkem Yapı Tarsus SporKategoriHatay Büyükşehir Belediyespor
Tempo
93.3
sezon ort. 77.7
Tempo
93.3
sezon ort. 85.7
Hücum
141.1
sezon ort. 97.6
100 hücumda sayı
98.1
sezon ort. 83.5
68.5%
sezon ort. 46.6%
eFG%
43.3%
sezon ort. 42.2%
16.1%
sezon ort. 16.6%
Top kaybı oranı
7.6%
sezon ort. 17.3%
54.3%
sezon ort. 30.6%
Hücum ribaundu %
20.7%
sezon ort. 21.9%
12.4%
sezon ort. 21.6%
Serbest atış oranı
22.5%
sezon ort. 20.5%
39.3%
sezon ort. 29.3%
Üçlük payı
38.2%
sezon ort. 45.4%
Savunma
98.1
sezon ort. 106.5
100 savunmada yenen sayı
141.1
sezon ort. 122.2
43.3%
sezon ort. 51.4%
Rakip eFG%
68.5%
sezon ort. 59.4%
7.6%
sezon ort. 14.2%
Zorlanan top kaybı
16.1%
sezon ort. 15.5%
20.7%
sezon ort. 28.6%
Rakip hücum ribaundu %
54.3%
sezon ort. 38.6%
22.5%
sezon ort. 26.4%
Rakip serbest atış oranı
12.4%
sezon ort. 17.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.