KBSL · 29. Hafta · 2023-2024 · 16 Mart 2024 00:00
Nesibe Aydın 3. çeyreği 30-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 22 | 10 | 30 | 26 | 88 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 14 | 16 | 11 | 11 | 52 |
| Nesibe Aydın | Kategori | İlkem Yapı Tarsus Spor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.7 sezon ort. 77.2 | Tempo | 78.7 sezon ort. 78.3 |
| Hücum | ||
108.0 sezon ort. 103.3 | 100 hücumda sayı | 68.6 sezon ort. 100.6 |
60.3% sezon ort. 48.3% | eFG% | 32.6% sezon ort. 48.1% |
22.1% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 22.0% sezon ort. 16.4% |
28.1% sezon ort. 30.9% | Hücum ribaundu % | 31.3% sezon ort. 31.4% |
27.0% sezon ort. 26.8% | Serbest atış oranı | 16.7% sezon ort. 21.3% |
27.0% sezon ort. 35.9% | Üçlük payı | 39.4% sezon ort. 29.4% |
| Savunma | ||
68.6 sezon ort. 101.0 | 100 savunmada yenen sayı | 108.0 sezon ort. 106.0 |
32.6% sezon ort. 49.0% | Rakip eFG% | 60.3% sezon ort. 50.7% |
22.0% sezon ort. 16.3% | Zorlanan top kaybı | 22.1% sezon ort. 13.6% |
31.3% sezon ort. 28.6% | Rakip hücum ribaundu % | 28.1% sezon ort. 28.1% |
16.7% sezon ort. 26.3% | Rakip serbest atış oranı | 27.0% sezon ort. 26.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Katarina Zec Nesibe Aydın · 29 dk+12.2 PIR
- Emma Jean Cannon Nesibe Aydın · 29 dk+6.4 PIR
- Terezia Palenikova İlkem Yapı Tarsus Spor · 26 dk+3.2 PIR
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 26 dk+3.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gmrice Louise Davis İlkem Yapı Tarsus Spor · 33 dk−12.1 PIR
- Yağmur Bul İlkem Yapı Tarsus Spor · 11 dk−7.9 PIR
- Khadijiah Docia Andrea Cave İlkem Yapı Tarsus Spor · 35 dk−7.1 PIR
- Büşra Akgün İlkem Yapı Tarsus Spor · 18 dk−6.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Nina Bogicevic 25 top çalma barajını geçti
- Katarina Zec 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 81.5 | 78.7 | 108.0 | 60.3% | 22.1% | 28.1% | 27.0% | 68.6 | 32.6% | 22.0% | 68.8% | 16.7% | +39.4 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 75.8 | 78.7 | 68.6 | 32.6% | 22.0% | 31.3% | 16.7% | 108.0 | 60.3% | 22.1% | 71.9% | 27.0% | -39.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | İlkem Yapı Tarsus Spor |
|---|---|---|
| 35/63 (%55.6) | Saha İçi Şut | 18/66 (%27.3) |
| 29/46 (%63.0) | 2 Sayı | 11/40 (%27.5) |
| 6/17 (%35.3) | 3 Sayı | 7/26 (%26.9) |
| 12/17 (%70.6) | Serbest Atış | 9/11 (%81.8) |
| 42 | Ribaund | 38 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 21 | Asist | 14 |
| 14 | Top Çalma | 9 |
| 0 | Blok | 3 |
| 20 | Top Kaybı | 20 |
| 15 | Faul | 16 |
| 223 | Verimlilik (PIR) | 88 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 09.12.2023İlkem Yapı Tarsus Spor 78-73 Nesibe Aydın
- 15.03.2024Nesibe Aydın 88-52 İlkem Yapı Tarsus Spor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

