KBSL · 28. Hafta · 2023-2024 · 9 Mart 2024 00:00
Nesibe Aydın 2. çeyreği 25-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 23 | 8 | 24 | 11 | 66 |
| Nesibe Aydın | 20 | 25 | 22 | 22 | 89 |
| Emlak Konut | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.2 sezon ort. 77.8 | Tempo | 74.2 sezon ort. 77.4 |
| Hücum | ||
92.3 sezon ort. 96.5 | 100 hücumda sayı | 115.9 sezon ort. 103.0 |
50.8% sezon ort. 49.1% | eFG% | 56.2% sezon ort. 48.5% |
21.1% sezon ort. 17.7% | Top kaybı oranı | 19.6% sezon ort. 15.0% |
25.0% sezon ort. 24.6% | Hücum ribaundu % | 45.5% sezon ort. 30.4% |
13.3% sezon ort. 21.5% | Serbest atış oranı | 30.8% sezon ort. 26.6% |
43.3% sezon ort. 39.2% | Üçlük payı | 40.0% sezon ort. 35.5% |
| Savunma | ||
115.9 sezon ort. 101.5 | 100 savunmada yenen sayı | 92.3 sezon ort. 100.2 |
56.2% sezon ort. 48.1% | Rakip eFG% | 50.8% sezon ort. 48.4% |
19.6% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 21.1% sezon ort. 16.4% |
45.5% sezon ort. 29.2% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 28.8% |
30.8% sezon ort. 23.6% | Rakip serbest atış oranı | 13.3% sezon ort. 26.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Pelin Bilgiç Nesibe Aydın · 29 dk+6.6 PIR
- Feyonda Rena Fitzgerald Emlak Konut · 29 dk+6.3 PIR
- Emma Jean Cannon Nesibe Aydın · 38 dk+4.8 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Nesibe Aydın · 17 dk+4.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alanna Simone Smith Emlak Konut · 37 dk−17.3 PIR
- Gizem Başaran Turan Emlak Konut · 26 dk−12.8 PIR
- Sydney Rose Wiese Emlak Konut · 26 dk−2.6 PIR
- İlayda Güner Nesibe Aydın · 10 dk−2.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 71.5 | 74.2 | 92.3 | 50.8% | 21.1% | 25.0% | 13.3% | 115.9 | 56.2% | 19.6% | 54.5% | 30.8% | -23.6 |
| Nesibe Aydın | 76.8 | 74.2 | 115.9 | 56.2% | 19.6% | 45.5% | 30.8% | 92.3 | 50.8% | 21.1% | 75.0% | 13.3% | +23.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 25/60 (%41.7) | Saha İçi Şut | 31/65 (%47.7) |
| 14/34 (%41.2) | 2 Sayı | 20/39 (%51.3) |
| 11/26 (%42.3) | 3 Sayı | 11/26 (%42.3) |
| 5/8 (%62.5) | Serbest Atış | 16/20 (%80.0) |
| 27 | Ribaund | 42 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 18 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 20 | Asist | 20 |
| 9 | Top Çalma | 12 |
| 2 | Blok | 3 |
| 17 | Top Kaybı | 18 |
| 21 | Faul | 14 |
| 131 | Verimlilik (PIR) | 218 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Emlak Konut 2, Nesibe Aydın 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 02.12.2023Nesibe Aydın 85-62 Emlak Konut
- 08.03.2024Emlak Konut 66-89 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

