KBSL · 23. Hafta · 2023-2024 · 2 Şubat 2024 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 3. çeyreği 28-15 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 21 | 20 | 28 | 18 | 87 |
| Nesibe Aydın | 19 | 22 | 15 | 13 | 69 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.5 sezon ort. 78.9 | Tempo | 76.5 sezon ort. 77.3 |
| Hücum | ||
113.6 sezon ort. 120.6 | 100 hücumda sayı | 90.3 sezon ort. 103.9 |
55.9% sezon ort. 57.7% | eFG% | 46.9% sezon ort. 48.8% |
14.8% sezon ort. 12.4% | Top kaybı oranı | 17.0% sezon ort. 15.1% |
31.4% sezon ort. 32.2% | Hücum ribaundu % | 16.7% sezon ort. 31.3% |
22.1% sezon ort. 19.0% | Serbest atış oranı | 15.6% sezon ort. 27.1% |
42.6% sezon ort. 29.6% | Üçlük payı | 34.4% sezon ort. 35.6% |
| Savunma | ||
90.3 sezon ort. 86.7 | 100 savunmada yenen sayı | 113.6 sezon ort. 99.4 |
46.9% sezon ort. 44.7% | Rakip eFG% | 55.9% sezon ort. 48.2% |
17.0% sezon ort. 20.1% | Zorlanan top kaybı | 14.8% sezon ort. 16.6% |
16.7% sezon ort. 25.9% | Rakip hücum ribaundu % | 31.4% sezon ort. 28.6% |
15.6% sezon ort. 19.0% | Rakip serbest atış oranı | 22.1% sezon ort. 26.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alperi Onar Fenerbahçe Alagöz Holding · 28 dk+6.4 PIR
- Emma Jean Cannon Nesibe Aydın · 38 dk+2.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 40 dk−14.3 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Alagöz Holding · 35 dk−8.2 PIR
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 35 dk−6.6 PIR
- Natasha Renee Howard Fenerbahçe Alagöz Holding · 39 dk−6.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 76.6 | 76.5 | 113.6 | 55.9% | 14.8% | 31.4% | 22.1% | 90.3 | 46.9% | 17.0% | 83.3% | 15.6% | +23.3 |
| Nesibe Aydın | 76.4 | 76.5 | 90.3 | 46.9% | 17.0% | 16.7% | 15.6% | 113.6 | 55.9% | 14.8% | 68.6% | 22.1% | -23.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 33/68 (%48.5) | Saha İçi Şut | 27/64 (%42.2) |
| 23/39 (%59.0) | 2 Sayı | 21/42 (%50.0) |
| 10/29 (%34.5) | 3 Sayı | 6/22 (%27.3) |
| 11/15 (%73.3) | Serbest Atış | 9/10 (%90.0) |
| 41 | Ribaund | 30 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 25 | Asist | 21 |
| 8 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 3 |
| 13 | Top Kaybı | 14 |
| 15 | Faul | 14 |
| 217 | Verimlilik (PIR) | 149 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 10 karşılaşmada Fenerbahçe Alagöz Holding 9, Nesibe Aydın 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 27.10.2023Nesibe Aydın 72-94 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 01.02.2024Fenerbahçe Alagöz Holding 87-69 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

