KBSL · 22. Hafta · 2023-2024 · 27 Ocak 2024 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 13 | 20 | 19 | 26 | 78 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 22 | 16 | 25 | 20 | 83 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.5 sezon ort. 77.4 | Tempo | 73.5 sezon ort. 79.8 |
| Hücum | ||
105.6 sezon ort. 103.4 | 100 hücumda sayı | 113.4 sezon ort. 106.2 |
49.3% sezon ort. 48.7% | eFG% | 54.6% sezon ort. 52.8% |
10.9% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 16.4% sezon ort. 16.0% |
23.1% sezon ort. 31.1% | Hücum ribaundu % | 34.3% sezon ort. 29.4% |
15.9% sezon ort. 27.1% | Serbest atış oranı | 21.5% sezon ort. 20.3% |
31.9% sezon ort. 35.7% | Üçlük payı | 43.1% sezon ort. 34.8% |
| Savunma | ||
113.4 sezon ort. 99.5 | 100 savunmada yenen sayı | 105.6 sezon ort. 103.2 |
54.6% sezon ort. 48.3% | Rakip eFG% | 49.3% sezon ort. 48.3% |
16.4% sezon ort. 16.5% | Zorlanan top kaybı | 10.9% sezon ort. 14.5% |
34.3% sezon ort. 28.5% | Rakip hücum ribaundu % | 23.1% sezon ort. 29.4% |
21.5% sezon ort. 26.2% | Rakip serbest atış oranı | 15.9% sezon ort. 25.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 35 dk+7.7 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 34 dk+6.0 PIR
- Teaira McCovan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 25 dk+5.0 PIR
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 34 dk+3.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Katarina Zec Nesibe Aydın · 18 dk−13.5 PIR
- Emma Jean Cannon Nesibe Aydın · 25 dk−12.7 PIR
- Nalyssa Rae Smith Galatasaray Çağdaş Faktoring · 27 dk−5.5 PIR
- Myisha Tyelle Hines Allen Galatasaray Çağdaş Faktoring · 27 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 73.8 | 73.5 | 105.6 | 49.3% | 10.9% | 23.1% | 15.9% | 113.4 | 54.6% | 16.4% | 65.7% | 21.5% | -7.8 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 73.2 | 73.5 | 113.4 | 54.6% | 16.4% | 34.3% | 21.5% | 105.6 | 49.3% | 10.9% | 76.9% | 15.9% | +7.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 31/69 (%44.9) | Saha İçi Şut | 31/65 (%47.7) |
| 25/47 (%53.2) | 2 Sayı | 22/37 (%59.5) |
| 6/22 (%27.3) | 3 Sayı | 9/28 (%32.1) |
| 10/11 (%90.9) | Serbest Atış | 12/14 (%85.7) |
| 32 | Ribaund | 42 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 17 | Asist | 24 |
| 6 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 2 |
| 9 | Top Kaybı | 14 |
| 16 | Faul | 20 |
| 164 | Verimlilik (PIR) | 213 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 17 karşılaşmada Nesibe Aydın 6, Galatasaray Çağdaş Faktoring 11 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 21.10.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 80-69 Nesibe Aydın
- 26.01.2024Nesibe Aydın 78-83 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

